Menu
--
Domů Profil prodejce Ba-Shamana
  • Prodejce od r. 2012
  • Chomutov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 10.7.2012
Město: Chomutov
Stát: ČR

Ba-Shamana

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Zdravím vás...

Mé jméno je Barbora a v této době studuji VŠ. Zajímám se o různé vědy a o práci s energií, meditace, apod. Ráda dělám lidem radost a obklopuji se pěknými věci. Své výrobky dělám srdcem a s velkou pečlivostí. Bohužel mnoho moderní bižuterie, ač je krásná, tak se obvykle jedná o sériovou výrobu - je bezduchá a není s ní příliš dobře zacházeno. Snažím se proto přijít trochu s něčím jiným - každý můj kousek je jedinečný a jeho koncept neopakuji.

Svou tvorbu jsem započala v dubnu roku 2012, kdy jsem si toužila vytvořit vlastní šamanský náhrdelník. Bohužel jsem nenašla prodejce, který by splňoval moje potřeby a můj zájem. A tak jsem začala tvořit vlastní styl náhrdelníků, které jsou hodně symbolické a vlastní určitý aspekt. Náhrdelníky je možné dělat na míru, kdy přesně vím komu budou sloužit. Je ovšem také možné vytvořit náhrdelník s určitým aspektem, či aspekty, které by měly splňovat a vyzařovat. Tyto náhrdelníky vznikají několik hodin (a někdy i několik dní), aby vznikla vyrovnaná kompozice, která působí přirozeně a trochu divoce. V centru je vždy nějaký přívěsek - buď již připravený, nebo mnou zhotovený. Snažím se tvořit především z přírodnin - nejvíce používám kameny, polodrahokamy, mušle, perleť a korál. Ovšem nebráním se ani dřevu a ani různým druhům korálků. Veškerý materiál si vybírám osobně a snažím se zajistit co nejvyšší kvalitu výsledného produktu. Na tomto koníčku mi velice záleží a proto se ho snažím dělat s hlubokou úctou. Důvodem proč jsem se rozhodla nabídnout své produkty zde na Fleru je ten, že se mi líbí koncept této stránky. Navíc mě tato činnost velice baví a umožňuje mi poznávat nové zajímavé lidi.

 

Přeji Všem krásný den a děkuji za Váš zájem.

Ba-Shamana, alias Barbora

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno pomocí České pošty po připsání peněz na účet do 7dnů. Zasílám doporučeně a balíček pojistím. Veškeré výrobky balím do bublinkové obálky a zvláště křehké komponenty balím zvlášť do bublinkové folie. Zboží je možné zaslat v dálkové krabičce (v tomto případě je příplatek k poštovnému 50,-). Lze se případně domluvit i na jiné formě zasílání, ovšem na dobírku nezasílám.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Ba-Shamana

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím