Domů Profil prodejce babocka art
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 7, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (81) 100%
Nadšenci: 519
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 11.3.2013
Město: Praha 7
Stát: ČR

babocka art

/ Prodávající
Novinky
822499
2.8.2019 musím nechat opravit počítač, foťák a v září mým 14 dní dovču.

 

Baví mne  leccos, čím mohu zaměstnat ruce. Jak už řekl někdo přede mnou, napřed je potřeba prozkoumat všechny slepé cestičky. Při tom hledání mne zaujalo pájení šperků cínem. Pokud máte zájem o další informace tak tady jsou.

V tomto profilu budou hlavně šperky . Můj druhý, profil babockaxxx, se týká mé malířské tvorby.

V galerii je výběr ze  zboží, které již není v nabídce, ale mohu vyrobit podobné, ale nikdy ne stejné.

 A tenhle řádek je tu mne, abych věděla.

 

Tady mne inspiroval pes z reklamy na Kofolu.


pro podivná zvířata mám opravdu slabost

 

zvlášť pro ptáky

 

  

předchůdce ptáka nebo přežraného krokodýla

 

No měl by to být kocour v pohodě, ale nebýt toho ocasu, možná někdo vidí hlemejždě...

 

GDPR

Vyrábět šperk na zakázku je podstatně složitější než vyrábět šperk podle cítění autora z konkrétního materiálu. Nevyhýbám se tomu, ale je třeba vést v patrnosti, že minerály mají různý tvar, technika výroby mého zboží se liší od zlatnické, a neumožňuje stejné výsledky. Tak se tedy nemusí vždy za každou cenu podařit vyrobit zboží přesně podle vašich představ ale řekněme,  že se můžeme domluvit, zda je možné realizovat zakázku v duchu vašich představ.

 

Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce babocka art prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/babocka-art. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.3. Prodejce informuje zákazníky díky prodejním informacím uvedených na profilu či u vystaveného zboží o možné nedostupnosti vystaveného zboží z důvodu prodeje tohoto zboží mimo Fler.cz. O případné nedostupnosti bude zákazník informován ještě před přijetím objednávky.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Kkupující je o potvrzení informován vnitřní poštou, nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (výroba na zakázku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním (o tom jak o některý druh zboží, zejména šperky, řádně pečovat se dozvíte z informací na profilu prodejce).

4.5. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu a pod. a navýšíli se tímto cena za poštovné bude nakupujícímu v případě reklamace vrácena pouze částka za základní tarif poštovného

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

 

 

Způsob dopravy
Zboží dodávám doporučeně v dárkové krabičce a bublinkové obálce
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od babocka art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--