Domů Profil prodejce Babulenka
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Kladno, ČR
  • 57 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (19) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 57
Registrace: 22.1.2013
Město: Kladno
Stát: ČR

Babulenka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Dobrý den, vítám Vás v mém obchůdku. Jmenuji se Zdenka a zde na stránkách Fléru nabízím své drátkované výtvory, přáníčka a náušnice.

Omlouvám se všem, kterým se má tvorba líbí, bohužel v poslední době jsem velmi zaneprázdněná a tak v současné době je v nabídce jen několik málo výrobků.

                     

                     

Drátkování se pro mne stalo koníčkem pro potěchu oka a taky balzámem na unavenou mysl. Vše vzniklo náhodou, spíše z touhy po celodenním zápřahu s dětmi vytvořit něco, co přetrvá a potěší nejen mě. Výrobky si sama navrhuji a taky sama tvořím a jsem vždy strašně napnutá, jak to nakonec dopadne. Neprošla jsem žádným kurzem, jde to samo od srdce. Za dobrý výrobek považuji ten, se kterým se mi špatně loučí. Mým blízkým se mé výrobky líbí a snad se budou líbit i vám.

Tvořím jak z černého žíhaného drátu tak měděného drátku. Obvykle doplňuji korálkami.

 

 

                                        

Informace k výrobkům vyrobeným z černého žíhaného drátu: od výrobce je drát ošetřen proti korozi. Přesto nedoporučuji umístění výrobků ve venkovním prostředí. Ve vlhku a mokru drát rezne. Rozhodnete-li se přesto výrobek z černého žíhaného drátu umístit do venkovního prostředí, doporučuji jej pravidelně ošetřovat např. včelím voskem nebo vazelínou. V případě nechtěného namočení výrobku, prosím důkladně jej osušte jemným savým hadříkem případně i vyfénujte, aby se voda vysušila i v korálkách. Následně ošetřete proti korozi.

 

Odrátovat lze cokoli. Otlučený starý sádelňák, misku, která již k ničemu neslouží, kámen, skleničku z vyhořelé svíčky. Vznikne tak něco nového, neotřelého, vzniklne něco, čemu vdechnete nový smysl bytí. A na konci tvoření je vždy nádherný pocit uspokojení :-)

        

        

 

Ukázka tvorby z černého žíhaného drátu.

     

 

Ukázka tvorby z měděného drátu.

      

 

Do mé tvorby spadá i výroba originálních autorských přáníček s drátovaným motivem. 

       

   

Svoji tvorbu si fotím sama, jsem amatér, proto prosím omluvte jejich nedokonalost :-)

Způsob dopravy
Zásilky zasílám přes Českou poštu, a to doporučeně (s výjimkou 1 ks přání, které lze odeslat obyčejně). Poštovné stanovuji v souladu s aktuálním ceníkem České pošty. Balné připočítávám k poštovnému pouze v případě, je-li zásilka zabalena do speciálního obalu (např. bublinková obálka).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Babulenka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--