Domů Profil prodejce Bag Me
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hostouň, ČR
  • 1154 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (131) 100%
Nadšenci: 446
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1154
Registrace: 22.4.2011
Město: Hostouň
Stát: ČR

Bag Me

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v našem obchodě!

Bag Me je malá rodinná firma z Ostravy, která vyrábí opakovaně použitelné pomocníky do domácnosti, zejména do kuchyně. Většina domácího odpadu vzniká při nakupování, zpracování a uchovávání potravin, což jsou přesně sféry, v nichž najdou uplatnění naše výrobky. Nabízíme praktické sady zero waste sáčků na nákup ovoce a zeleniny a sypkých potravin v obchodech bez obalu. Naše sáčky na čerstvé zboží jsou ze záclonoviny a polyesterové šusťákoviny a jsou prakticky nezničitelné, sáčky na ostatní potraviny jsou polyesterové a bavlněné, vždy s dvojitými švy, takže životnost je rovněž vysoká.

Naši druhou doménou jsou voskované ubrousky ze 100% bavlny a směsi lokálního včelího vosku, pryskyřice a rostlinného oleje. Ty sice nevydrží všechno, ale při správném používání toho vydrží hodně a dokáží jednomu ušetřit metry a metry plastové fólie či alobalu. Jako matka svačinářka vím, o čem mluvím :)

Zákazníkům nabízíme jen to, co jsme nejprve sami vyzkoušeli a co se nám osvědčilo.

Protože Bag Me není naším hlavním zdrojem obživy, je nás do něj zapojených hodně. Za šicím strojem sedí maminky malých raubířů Jana, Terka a Zuzana (která píše tento text) a taky babička Hanka. Ubrousky stříhá a voskuje děda Jarek a zboží balí, popisuje, zakázky vyřizuje a na poštu běhá babi Jana, která se kvůli mému ztřeštěnému nápadu s podnikáním na stará kolena dokonce naučila spravovat redakční systém Fléru :)  

Vše co u nás najdete je vyrobeno s láskou v přátelském a nekuřáckém prostředí.

Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte a pište, babi Jana nebo Zuzka vám rády odpoví. 

 

 

Způsob dopravy
Zboží balím do papírových obálek, v případě potřeby je přelepím papírovou lepicí páskou s lepicí vrstvou na bázi kaučuku. Páska by měla být podle údajů prodejce recyklovatelná z 80%. Kabelky a objednávky, které vyžadují větší ochranu, balím ještě do recyklovaných fólií. Zboží posílám doporučeně prostřednictvím České pošty. Zásilky do 500g se vejdou do základního poštovného 90 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bag Me

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--