Profil uživatele
Bára
Sylva Šporková | prodávající
Mělník
Registrace: 12.2.2008

Zjistila jsem, že nejlepší je živit se tím, co člověka nejvíc baví - tedy svým koníčkem. A tak jsem zanechala svého původního povolání - novinařiny - vymýšlím a vyrábím všemožné dekorativní drobnosti, neobvyklé šperky, obrázky a koláže - a taky to učím lidi, kteří mají o tenhle skvělý způsob relaxace zájem.

Díky tvoření žiju bez stresu, mám čas na rodinu a taky na stálé objevování něčeho nového v oblasti tvoření. Nejsem umělec ani výtvarník, ale snažím se se dělat dobře "řemeslo"... a věřím, že někomu moje výrobky udělají radost

Protože mě v poslední době nejvíc "chytil" scrapbook, najdete u mě hlavně papírové tvoření. A do téhle oblasti tvoření jsem postupně víc a víc zatahovala i svého manžela - tady na Fleru  jako Foto Pavel, navzájem jsme si začali pomáhat a dneska je profil Bára v podstatě profilem našeho tvůrčího týmu.

Na Fleru mám ještě jeden obchod Bára-dětský svět, jehož základem jsou stolní hry, ale najdete tu spoustu dalších dárků pro děti: zápisníky,  drobné doplňky do pokojíku, dopsisní papíry, magnety,edukační pomůcky pro nejmenší, dětská přání a další.

Jsem také vydavatelkou elektronického časopisu o scrapbookingu Scrapování, který můžete koupit i v mém obchůdku.

 

 

 

 

 

 

TOPlist

 

 

Způsob dopravy
poštou, samozřejmě doporučeně, v bublinkové obálce nebo v papírové krabici
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím