Profil uživatele
barva 365
Prodávající
Ostrava
Registrace: 28.10.2017

Vítejte v mé flerové galerii výtvarného umění!

Jmenuji se Agnieszka a chtěla bych vám představit akrylové malby vznikající v rámci mého projektu barva 365. Inspiraci pro tento projekt byl blog „A Painting a Day (or Almost)“ malířky Carol Marine.

image image image

Jsem absolventkou oboru malby a kresby na krakovské AVÚ a oboru umělecké fotografie na katovické Slezské univerzitě. Od 2010 roku žiji a tvořím v Ostravě. Jsem umělkyně z povolání a věnuji se tvorbě abstraktních a geometricko expresivních olejomaleb na plátně.

image image

Vystavovala jsem své práce v galeriích mj. v Krakově, Varšavě, Londýnu, Ostravě, Bílsko-Bělé, Polském a Českém Těšíně. Mé práce se nacházejí v tuzemských a zahraničních soukromých sbírkách.

image

Předpokladem projektu barva 365 je malba jednoho malého akrylového obrazu na plátně formátu 20x20cm každého dne. Cílem je experimentování s barvami a kompozicemi. Takto vznikají jedinečná umělecká díla, která dodá vašemu interiéru výjimečný charakter :)

image

Obrazy vznikající v rámci projektu barva 365 se budou dobře prezentovat v moderních salónech, kancelářích a ložnicích. Vypadají skvěle zároveň samostatně, jak i ve větším množství. Některé z maleb je možné na zakázku namalovat na větších plátnech (např. 100x100cm). Práce mohou být originálním dárkem pro vaše blízké.

imageimage image

image image image

Práce jsou malovány kvalitními akrylovými barvami na šepsovaných plátnech z 100% bavlny s gramáží 320g/m2. Mají zamalované boky, což umožňuje instalaci bez rámu. Malby jsou ošetřené saténovým závěrečným lakem. Obrázky jsou signované na zadní straně mým jménem a datem vzniku. Pro přepravu Českou poštou budou zabaleny do dvou vrstev bublinkové fólie a krabici z tvrzené pětivrstvé lepenky.

Srdečně zvu vás na návštěvu mého dalšího obchůdku colours of nature, kde najdete šperky vyrobené z přírodního kamene a stříbra :)

Děkuji za návštěvu a přeji příjemné nakupování,

Agnieszka

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.