Domů Profil prodejce BCW
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Hradec Králové 11, ČR
  • 1319 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (175) 100%
Nadšenci: 645
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1319
Registrace: 13.11.2017
Město: Hradec Králové 11
Stát: ČR
Důležitá informace: Důležitá zpráva! Do konce roku 2023 doprodáváme skladové zásoby. Některé, hlavně větší kusy, máte možnost koupit naposledy. Do konce roku 2023 (a jestli ještě vůbec někdy) nevyrábíme na zakázku! Poslední balíčky před Vánoci odesíláme 15.12.2023 Děkujeme za pochopení.

BCW

/ Prodávající
Novinky
1074540
29.9.2023 Důležitá zpráva!
Do konce roku 2023 doprodáváme skladové zásoby.
Některé, hlavně větší kusy, máte možnost koupit naposledy.
Do konce roku 2023 (a jestli ještě vůbec někdy) nevyrábíme na zakázku!
Poslední balíčky před Vánoci odesíláme 15.12.2023
Děkujeme za pochopení.

image

Jsme malá rodinná firmička, zatím s jedním zaměstnancem/ to jsem já, Káťa/,můj manžel Rado je jednatel, zásobovač a míchač směsi.

Jaké směsi? Zabýváme se výrobou betonových dekorací.

Jak to všechno vzniklo? Jako běžná rodina s dvěma malými dětmi, která se někdy trápí nedostatkem času na všechno a musí řešit situace, které jí osud připravil. Jak se říká, vše zlé je na něco dobré, tak u nás to platí na 100%. Nás to nakonec nezabilo, ale posílilo a vzniklo z toho toto betonové dítě. /Kromě našich dvou prototypů, které jsou úžasné a dělají nám radost./

Zamilovali jsme se do betonu. Je to úžasný materiál, pořád trochu jiný a stále nás překvapuje. Zkoušeli jsme různé směsi a formy (kupované, teď už většinu vyrábíme sami). Po pár letech máme vlastní směs, vytvořenou s odborníky, kteří se betonu věnují vědecky. Krabičky jsme si nechali udělat českou firmou na míru. Nálepky jsme si navrhli sami, jen jsme si je nechali graficky zpracovat.

Naším hlavním produktem je srdíčko magnetka. Proč srdíčko? Protože lásky není nikdy dost! Je to jednoduchý nadčasový symbol, kterým můžete potěšit svoji lásku, ale i maminku nebo taťku, paní učitelku, kolegy, svatební hosty i obchodní partnery. Kartonová krabička dává možnost označit ji v případě potřeby nálepkou s vlastním logem či kresbičkou dětí. Máme rádi jednoduché, čisté tvary a nadčasový dizajn.

Můj manžel míchá suchou směs a já odlévám. Materiál nakupujeme v Česku. Kromě robota, v kterém míchá suchou směs, vše děláme ručně. Ke každému srdíčku mám citový vztah. Každé mám v ruce několik krát, než ho vypustím… lžičkou dávám do formičky namíchanou mokrou směs, po vytvrdnutí vylupuji z formy, brousím, kontroluji, znovu brousím, (když je potřeba), impregnuji, někdy leštím, někdy stříkám metalickým lakem, lepím magnet, pak kontroluji, zda srdíčko dobře drží, na naší lednici. Pak skládám krabičku, tavnou pistolí lepím mřížku, razítkuji, lepím nálepky, vkládám srdíčka, pak měkkou podložku, aby se srdíčka neošoupaly, vkládám pro jistotu ještě jeden návod, bezpečnost nadevše, fotím, vkládám nové produkty na internet, balím a jdu na poštu..

Každé srdíčko je originál, každé je trochu jiné, není ani cílem, aby byli úplně stejné.

Naší hlavní cílovou skupinou jsou firmy, které by mohly nakoupit naše výrobky jako dárky pro zaměstnance či obchodní partnery a dát si na krabičku vlastní nálepku. (kdyby si nevybrali z našich) Motivací by mohlo být náhradní plnění, které poskytujeme.

Druhá skupina je koncový zákazník, který koupí srdíčko jako dárek pro partnera, maminku, babičku, paní učitelku, kamarády, spolužáky, svatební hosty, nebo prostě pro sebe :-).

Fakturu (doklad o zaplacení)  vystavujeme po připsání platby na účet, v elektronické podobě je ke stažení u Vaší objednávky.

Děkujeme, že nekopírujete naše nápady :-)

 

 

image

 

Způsob dopravy
Zboží pečlivě zabalíme a posíláme Českou poštou. Osobní odběr je zdarma.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od BCW

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--