Menu
--
Domů Profil prodejce Bebulka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Srbská Kamenice, ČR
  • 72 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 45
Aktivita: aktivní
Prodáno: 72
Registrace: 24.10.2010
Město: Srbská Kamenice
Stát: ČR

Bebulka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

jmenuji se Bára. Momentálně jsem na mateřské dovolené s dvouletou dcerkou Anetkou. Jelikož mi přišlo, že všechno, co žena na mateřské  udělá nikdo neocení a navíc to nejdéle do dvaceti minut vlastně není vidět (ať počítám úklid, vaření apod.), pustila jsem se do tvůrčí činnosti.

 

Od malička nás rodiče podporovali v ručních pracech, v malování, v práci s keramickou hlínou a mnohých dalších technikách. Bohužel jsem po nastoupení do pracovního procesu a běžného dospěláckého života nevyčlenila dostatek času na výraznější tvůrčí činnost. Až nyní, kdy mi dcerka věnuje denně chvilku volného času a hraje si sama, pouštím se s radostí do svých výtvorů.

 

Nejčastěji se věnuji šítí zvířátek na hraní nebo do dětské postýlky a někdy se pustím do šití drobných dekorací. Ale ráda bych Vám nabídla i výrobky jiných technik. Vše šiji dle vlastních návrhů (střih, kombinace barev, dekorace zvířátek). Snažím se vybírat co nejkvalitnější materiály a dbám na co největší pečlivost při šití. Přesto chci upozornit, že mé výrobky nejsou dokonalé (jako například plyšáci v supermarketech a všemožných hračkárnách), ale myslím si, že to je právě ono, co tyto šité hračky odlišuje, dává jim kouzlo a činí je atraktivními.  Hračky vyrábím bezmála rok, vždycky jsem je rozdala jako dárečky blízkým a jelikož se moc líbily a navíc se mi doma začly hromadit, rozhodla jsem se nabídnout i pár kousků z mé tvorby zde.

Doufám, že se budou mé hračky líbit. Děkuji za pozornost Mrkající

 

Od 22.11.2010 prodávám některé své výrobky i v kamenném obchůdku, i když budu své zboží co nejčastěji aktualizovat, může se stát, že zde nabízené zboží už bude prodané. Není však problém ušít Vám stejné zvířátko či dekoraci v co nejkratším termínu znovu.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bebulka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím