Domů Profil prodejce Bel Enfant
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Buchlovice, ČR
  • 2039 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (108) 100%
Nadšenci: 248
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2039
Registrace: 11.6.2016
Město: Buchlovice
Stát: ČR

Bel Enfant

/ Prodávající
Novinky
868572
8.3.2020 Dnes nový vklad fotorekvizit ♥

Dobrý den,

vítejte na mém prodejním profilu Bel Enfant, kde naleznete šité výrobky, přdevším novorozenecké fotorekvizity.

Na začátku všeho byla snaha ušít pár drobností pro ještě nenarozené miminko, vyzdobit si domov. Ale s postupem času se ze šití stala vášeň a začala jsem šít fotorekvizity pro kamarádku fotografku. A pak už se "samovolně" působnost rozšířila a nabízím své výrobky zde.

V nabídce naleznete i přebalovací podložky (z jedné strany nepropustné), bryndáčky a deky pro miminka.

Mnoho let jsem se věnovala květinovým náušničkám jako Catchii :-).

 

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Kateřina Krásná IČ 87390213 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/bel-enfant. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky prodejci.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Kupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (např. barva, umístění krajek/ šifonu) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího. Prodávající má právo nepřijmout výrobu na zakázku.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má kupující právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u mBanky). Prodávající odešle kupujícímu zboží do 3 dnů (včetně) po obdržení platby, pokud není uvedeno jinak.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní nebo balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceníky dopravce.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží či reklamaci.

 Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 17. května 2018.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bel Enfant

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--