Domů Profil prodejce Bereniké Flowers
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Skuteč, ČR
  • 2384 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (291) 100%
Nadšenci: 881
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2384
Registrace: 5.8.2015
Město: Skuteč
Stát: ČR
Důležitá informace: Výroba na přání / zakázku v tuto chvíli není možná. Děkuji za pochopení.

Bereniké Flowers

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém světě.

Světě, který je plný květin. Jsem to já Veronika a miluju je už od malička. Květiny jsem vyhledávala, obdivovala a sbírala. Ze začátku byl můj zájem čistě botanický, postupně vyrostl mezi ušlechtilé květiny na zahrádce a odtud rovnou do tvorby - floristiky. Vlastně i moje jméno nese květinu – latinské Veronica je česky rozrazil.

image      Modelka: Kristýna Verunáčová. Make-Up + Hairstyling: Barbora Vysloužilová. Fotograf: Adéla Tauscherová, Filip Hrabánek.

Jeden z mých snů byla výroba svatebních kytic a výzdob ze živých květin. Jenomže životnost čerstvých květin je několik dnů, proto jsem hledala jinou cestu. Jak být s květinami a radovat se z nich po delší dobu. S nástupem umělých, tedy musím je povýšit - velmi věrohodných kopií, byl můj směr jasný. A tedy cesta k vysněné práci, radosti a tvorbě z květin.

image

Přála bych si, aby naše květinové doplňky dělaly radost nejen nevěstám, ale všem ženám a dívkám, které květiny milují a rády se jimi obklopují. A aby z nich bylo cítit, s jakou péčí a radostí je vytvářím.

imageModelka: Františka Hervertová. Make-Up + Hairstyling: Barbora Vysloužilová. Fotograf: Adéla Tauscherová, Filip Hrabánek.

K mé tvorbě patří ještě můj přítel Honza, který je takovým pomocným duchem. Výsledky jeho práce můžete vidět zejména na trzích, kde zhmotňuje moje představy do různých stojanů a platíček na doplňky. V méně viditelných směrech je mi oporou, rádcem a „pošťákem“.

Budu/me se těšit

Veronika a Honza

Výroba na přání / zakázku 

Ráda Vám vytvořím doplňky na Vaše přání. Vyrábím od jednoho kousku až po celé svatební sety včetně kytice. Pokud mám všechny květiny, jsem schopna vyrobit doplňky do tří dnů. Pokud bych musela shánět nějaké specifické květiny, beru si čas aspoň 1,5 měsíce. Proto se na mě neváhejte obrátit s předstihem.

U menších zakázek nevybíráme zálohy. Zboží vyrobené na zakázku rezervuji 7 dní, poté jej uvolňuji k prodeji (pokud se nedohodneme jinak).

Reklamace / vrácení zboží

Ačkoliv se snažím vyrábět a balit výrobky se vší pečlivostí, může se stát, že se během cesty něco rozbije, nebo jsem něco opomněla a nebo jste jen měli jiná očekávání či představy a výrobek je nesplnil, prostě se nějak cítíte nespokojeni.

Tedy, pokud jste s čímkoliv nespokojeni a chcete se domluvit, budu ráda, pokud mě nejprve kontaktujete. Budu se snažit Vám vyjít vstříc. Přejeme si zákazníky spokojené a výrobky, aby dělaly radost.

Pokud balík jeví známky poškození už při předání od přepravce, zboží nepřebírejte, lépe uplatníme reklamaci.

Veškeré zákonem povinné informace jsou uvedené v obchodních podmínkách, které naleznete na našem profilu. Také jsou součástí procesu při tvorbě objednávky.

Pokud chcete zboží vrátit v 14 denní lhůtě, můžete využít formulář:  "Formulář pro odstoupení od smlouvy". Pokud chcete zboží reklamovat: "Reklamační protokol". Formuláře naleznete v "Obchodní podmínky".

Je nutno ještě podotknout nebo upozornit, že zboží vrácené v 14 denní lhůtě by mělo být nenošené, nepoužívané a neupravované. Jinak si můžeme jako prodejci strhnout z ceny náklady na uvedení výrobku do původního stavu (což v některých případech může být i celá částka). Také nelze vrátit zboží vyráběné na přání (zakázku).

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bereniké Flowers

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--