Domů Profil prodejce Bereniké Decor
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Skuteč, ČR
  • 672 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (216) 100%
Nadšenci: 572
Aktivita: aktivní
Prodáno: 672
Registrace: 7.4.2014
Město: Skuteč
Stát: ČR
Důležitá informace: Cena Zásilkovny platí pro menší zásilky (např. 1 dekorace nebo 2 menší dekorace) viz profil. Pro větší zásilky volte GLS. Děkuji.

Bereniké Decor

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte,

ať už vybíráte dekorace sami pro sebe nebo chcete obdarovat své blízké, případně se jenom inspirujete, jsme tu právě pro Vás.

Nabízíme služby v oblasti vázání a aranžování květin a výroby dekorací nejen podle vlastní fantazie, ale i na základě specifických přání našich zákazníků.

 

Na tomto portále se zaměřujeme především na sezónní a celoroční dekorace. Ze sezónních se jedná zejména o jarní a velikonoční vazby, podzimní a dušičková aranžmá a vánoční dekorace.

 

 

Další naší aktivitou je výroba svatebních dekorací, výzdoba interiérů a exteriérů domácností, ubytovacích zařízení a firem.

 

Kromě svatebních dekorací nabízíme i svatební doplňky - atlasové stuhy, ozdobné špendlíky pod prstýnky, organzy. Materiál pro výrobu svatební kytice, korsáže, dekorace na auta a jiné. Jsme schopni zajistit nákup organzy, špendlíků a jiných propriet podle Vašich požadavků a barevného ladění svatby. Nezapomeňte nám napsat včas, aspoň 1 měsíc dopředu.

Pokud máte konkrétní představu o dekoraci či výzdobě, kterou byste chtěli realizovat podle Vašich přání a návrhů, neváhejte nás kontaktovat.

Náš dvoučlenný tým s radostí zajistí veškeré práce od výroby dekorací až po jejich rychlou distribuci přímo k Vám.

K svatbám patří i květinové doplňky, ty nabízíme na profilu JVK květinové šperky

Nabízíme i samostatný materiál k dalšímu tvoření. 

Při nákupu zboží z více profilů platíte poštovné pouze jednou! Připište nám to, prosím, k objednávkám, ať můžeme poštovné upravit.

Zboží vyrobené zákazníkovi na zakázku je rezervováno 7 dnů, poté rezervaci rušíme.

Šetříme lesy a fakturu již netiskneme. Fakturu zasíláme vnitřní poštou při odesílání informace o podané zásilce. Pokud máte zájem o tištěnou fakturu, připište tento požadavek k objednávce.

Budeme se těšit..

Za JVK profi Decor

Veronika a Honza 

JAK SPRÁVNĚ OŠETŘOVAT DEKORACE a zajistit jejich delší životnost

Dekorace ze sušených rostlin

Pro dlouhou životnost sušených aranžmá je vhodné umisťovat dekorace na místa zastíněná, kde po větší část dne přímo nesvítí slunce. Dále by to měly být místa ne příliš prašná a vlhká. Nevhodné umístění je na plné slunce, kde blednou a vlhká místa příp. deštivá, kde mohou zplesnivět a zčernat anebo se zavírají květy (např. slaměnky).

TIP: K ošetření suchých rostlin od prachu existují speciální přípravky, které zajistí barevnou stálost sušených květin a zlepšují jejich celkový vzhled. Každý prostředek má svůj postup použití uvedený na obale. Aranžmá se doporučují ošetřovat pravidelně každý měsíc. My využíváme sprej na suché květiny od „Perfect plant“, ale existuje i řada jiných přípravků od dalších výrobců. Dekorace od nás dostanete již naimpregnovány.

 

Dekorace ze živých rostlin

Živými rostlinami jsou zde míněny dekorace ze zimostrázu (Buxus ssp.), zeravu (Thuja ssp.), jedle apod., které se využívají zejména na dušičky nebo jsou součástí adventních věnců a vánočních dekorací. Obecně platí, že pro zachování trvanlivosti těchto dekorací je vhodné umístění na chladnějších místech a bez přímého slunečního osvětlení. Slunce může dekorace spálit, nebo jednoduše seschnou či zežloutnou.

Pokud umístíte adventní věnec nebo svícen do teplé a suché místnosti, živé rostliny většinou během týdne až dvou týdnů seschnou. Seschnutí u některých dekorací nemusí být vždy na škodu, např. zimostráz svou dekorativnost neztrácí. Podobně je tomu také u jedle, která po uschnutí neopadává jako smrk.

 TIP: Pokud chcete aranžmá darovat nebo dekorace čeká na své umístění delší dobu, umístěte ji do sklepa nebo jiného chladnějšího místa. Pro zachování vzhledu je možné je vlhčit velmi jemným rozprašovačem, ale dejte si pozor, aby voda dopadla jen na živé části.

 

Dekorace z umělých a látkových květin a materiálů

Umělé květy, květiny a zeleň se vyrábějí z plastů, pěn, textilu i papíru. Tyto dekorace vydrží několik let beze změny. Udržují se pouhým setřením prachu měkkou prachovkou. Květy z papíru však nevystavujte přímému působení vody.

TIP: Doporučujeme použít sprej na umělé květiny. Zajistí jejich barevnou stálost a zlepšuje jejich celkový vzhled. Odstraňuje velmi rychle a bez námahy prach. 

 

Drátěné dekorace

Dekorace a výrobky z drátu jsou především určené do interiéru případně exteriéru, kde na ně nebude pršet. Výrobky umístěné ve vlhku a mokru reznou. Pro někoho ovšem může být patina dekorativní a ponechává ji.

TIP: Údržba drátěných výrobků spočívá v očištění kartáčkem nebo vlhkým hadříkem. Dráty se pak mohou ošetřit trochou oleje nebo jiným přípravkem proti korozi a následně se otřou dosucha.

 

Kombinované dekorace

U kombinovaných dekorací je vhodné používat všechny možné výše uvedené způsoby v závislosti na složení dekorace.

 

 

 

 

 

Vánoční dekorace

Svícny, adventní věnce a ostatní dekorace, které obsahují svíčky, jsou vhodné k zapalování, pouze v případě, že mají pod svíčkami kovové bodce. Ostatní dekorace, bez ochranných bodců, jsou určeny pouze k dekoraci. Svíčky s bodci nenechávejte nikdy hořet bez dozoru!

Váš

JVK profi Decor

Způsob dopravy
Cena dopravy Zásilkovny platí pro "standardní zásilku". Např. 1 dekorace • 1 věnec • nebo 2 menší dekorace. Pro větší balíky volte GLS. U nadměrných zásilek bude cena dopočítána individuálně. Děkuji za pochopení. STANDARDNÍ ZÁSILKA pro Zásilkovnu: Maximální hmotnost zásilky: 5 kg. • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm. • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Bereniké Decor

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--