Domů Profil prodejce Bezkřídlatka
 • aktivní prodejce od r. 2017
  Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
 • Plzeň, ČR
 • 2576 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (148) 100%
Nadšenci: 149
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2576
Registrace: 3.7.2017
Město: Plzeň
Stát: ČR

Bezkřídlatka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 image
 
 
 
Vítejte v bezkřídlém obchůdku :)
Už od nepaměti páchám různé rukodělné věci, zejména handmade dárky pro rodinu a přátele. 
Na rodičovské dovolené se mi ještě o něco rozšířily obzory, a tak se nyní zaměřuji na handmade tvorbu spjatou s rolí rodiče a malou osůbkou, která mi každý den dovoluje, abych jí ukázala svůj svět v dosud nepoznaném světle, a o něco více poznala ten zcela nový, dětský. 
 
 

Co u mě najdete:

 • Silikonové korálky - sluší maminkám a jsou vhodné ke kousání, jsou také skvělou alternativou pro alergiky. Ráda vám sestavím korálky podle vašeho přání ;) 

 

A příležitostně nebo časem, kterého teď s prckem moc není... :))

 • látkové knížky a dekorace (vhodné k učení těch nejmenších hravou cestou)

  

 • „senzorická“ trička (sluší tatínkům a pro děti jsou zajímavá) a ručně malovaný textil (trička, polštáře… obvykle na přání)

    

 • netradiční květiny vhodné pro alergiky (dlouhotrvající vzpomínka i ozdoba Vašeho domova)

   

 • šperky (ketlované, šité z korálků, plsti, sutaškové, zalité pryskyřicí, quilling…)

   

 • obrazy a 3D obrazy

   

 • materiál na drobné tvoření
 • ... a další věci, které mě zrovna pohltí... tou poslední jsou momentálně látkové panenky plněné úžasnou ovčí vlnou :)

    

 

Vytvořeno vlastnimi tykadly.

Ženám i mužům, bezdětným i dětným, vyrobeno s láskou jako od maminky (a taky že jo!) :)

Nejraději vytvářím nové věci na zakázku, jsou tak přesně podle představ toho, kdo si je objedná. Nezávazně Vám připravím návrh a cenu přesně podle použitých materiálů a práce.

Každý jsme jiný, tak proč bychom měli mít stejné věci? Nebojte se říct si, jak by se něco mohlo upravit, aby Vám to vyhovovalo více.

Certifikáty korálků, ze kterých vyrábím kousátka a kojící / nosící / kousací šperky. Přímo od výrobců, jen opatřené mým vodoznakem + detailní záběry kvůli čitelnosti.

Korálky jsou testované proti přítomnosti těžkých kovů, flalátů, olova, rtuti, hliníku, arsenu, kadmia, chromu, kobaltu, mědi aj.,  extraktivní zbytky,  BPA, testují se také jejich fyzikální a mechanické vlastnosti...

Korálky jsou kvalitní a na kousání velmi příjemné.

Kdo neví, k čemu je náhrdelník určený, nic nepozná, dokud je prckovi na kousání nedám, to mám mnohokrát vyzkoušené ;) 

 

 

 

 

Vaše objednávky obvykle odesílám do druhého dne od přijetí platby (pokud nejsme domluveni jinak nebo pokud se nestane něco nečekaného).

Kousátka, korálky a jiné zboží vyrobené na přání kompletuji / vyrábím až po zaplacení objednávky, kterou vkládám k potvrzení s Vámi předem odsouhlasenými fotografiemi-návrhy. I takto přijaté objednávky odesílám do druhého dne od zaplacení (pokud výroba vyžaduje více času, vždy o tom budete informování předem).

Objednávky se snažím odesílat zabalené do materiálu, který již byl použitý, ale není poškozený - krabice, kartony, obálky a další vhodný materiál, který by byl jinak bez dalšího využití vyhozen. Pokud se Vám tato myšlenka příčí, můžete zboží obdržet zabalené v materiálu zcela novém, v opačném případě spolu se mnou recyklujte ;)

Způsob dopravy
Vaše objednávky obvykle odesílám 2. den od přijetí platby (pokud nejsme domluveni jinak nebo pokud se nestane něco nečekaného). Balíčky posílám doporučeně poštou nebo zásilkovnou. Objednávky se snažím odesílat zabalené do materiálu, který již byl použitý, ale není poškozený - krabice, kartony, obálky, sáčky a další vhodný materiál, který by byl jinak bez dalšího využití vyhozen. Pokud se Vám tato myšlenka příčí, můžete zboží obdržet zabalené v materiálu zcela novém, v opačném případě spolu se mnou recyklujte ;)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bezkřídlatka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--