Domů Profil prodejce Bezule
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Třešť, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 6.6.2019
Město: Třešť
Stát: ČR

Bezule

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Jmenuji se Barbora a společně s mým mužem Honzou tvořím originální výrobky určené dospělým i dětem. 
Věříme, že si zde přijde na své každý, nabídka výrobků je totiž velmi rozmanitá, najdete tu hračky, oblečení, tašky, nášivky, plakáty, a to určitě ještě není zdaleka všechno. Slunečnice

Mezi městem a lesem žila holka. Měla ráda někdy ticho a být sama, někdy hudbu strašně nahlas a lidí plno, měla ráda knížky, barvy a vůně, kouřila balený cigára a pila jasmínovej čaj. Ráda malovala, všude a na všechno. A na tý cestě plný smíchu, kouře a barev potkala kluka, kterej byl všechno, co potřebovala. Z toho všeho a z tý lásky se narodil Skřítek, pro kterýho se rozhodla ušít rybu…nebo spíš velrybu. Jenže tou velrybou to neskončilo…

Houba co nebude moc jedlá

https://www.instagram.com/b.ezule/

 Naše tvorba

Každý výrobek, který zde najdete je zpravidla originál a většinou v omezeném počtu. Výroba na zakázku je pro nás velmi komplikovaná, vzhledem k tomu, že tvoříme jen ve volném čase, o který se dělíme s naším malým Skřítkem.

V tvorbě se snažíme myslet na přírodu a je nám tedy velmi blízká cesta udržitelnosti, recyklace a upcyklace. Většina produktů je tedy vyrobena z přírodních nebo recklovaných materiálů a materálů z druhé ruky.

Dětem

Hračky, které zde najdete jsou určené pro děti starší 3 let, případně dospělým nebo jako dekorace.

Pro výrobu využívám svého šicího stroje nebo techniky suchého plstění.
Šité hračky jsou ručně malované nebo vyšívané. Výplň je nejčastěji duté vlákno nebo vlna. Lze je prát, ideálně v ruce, max. na 40°C.
Plstěná zvířátka jsou vždy v sadě se sešitou nebo dřevěnou krabičkou, dekou, polštář a někdy i o dalšími drobnostmi. Velikost zvířátka se pohybuje okolo 20 cm na výšku. 

 

 

Sítotisk

Technikou sítotisku tiskneme plakáty, tašky a trička. Motivy, které pro tisk nabízíme jsou autorské, Bára je namalovala a Honza je pak přenesl na síta.

Oblečení, na které tiskneme je zpravidla z druhé ruky, nejčastěji ze sekáče, kde pro Vás vybíráme jen kousky, které jsou jako nové. Oblečení také šijeme, to však jen nárazově a pouze po kusech.
Tiskneme také na klasické plátěné tašky, v tomto případě se lze domluvit na tisk na zakázku.
Pro tisk na textil využíváme plastisolové barvy. Lze prát v pračce na 40-60°C.

Sítotiskem také tiskneme plakáty. Pro tisk plakátu je možné volit ze 3 druhů papíru (klasický bílý, recyklovaný černý a recyklovaný bíly), tužší karton s gramáží min. 250 g. Nejčastěji tiskneme ve velikosti A4 a A3, a to vzhledeme k velikosti motivu na sítu. Na papír tiskneme vodou ředitelnými barvami.

 

 

 

Vyšívané

Mimo to, že vyšívám obličeje a různé detaily na hračky, zkouším experimentovat také s výrobou nášivek a vylepšováním obyčejného starého oblečení. 

Nášivky tvořím především kombinací výšivky a malby na látku.

Vzhledem k tomu, jak je tato tvorba časově náročná se zde takové výrobky ale pravděpodobně nebudou vyskytovat moc často, jako skladové zboží. V případě, že byste však měli o nějakou takovou věc zájem, ozvěte se a můžeme se domluvit na zakázkové výrobě, podle vašeho vkusu a mých možností :).

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bezule

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--