Profil uživatele
BIKO
Prodávající
Praha 2 - Vyšehrad
Registrace: 6.6.2013

BE OUTDOOR, BE HAPPY!

Milujeme kola! To byl základ. Pak vznikla cykloagentura BIKO Adventures. Po pár dnech strávených v centru Prahy se mnoha turistům zachce přírody a trocha sportu. Ukazujeme jim Prahu jako zelené město, město, kde se dá ujet spousta kilometrů a zapomenout přitom na davy valící se ulicemi Starého města. Máme skvělá kola a super průvodce. Ale co ta trička?

BIKO má i svou kolekci triček a tašek pro milovníky kol. Najdete tu různé designy - pro toho, kdo rád horské kolo, ale i ježdění ve městě. Několik triček je inspirováno různými uměleckými styly, které se v Praze dají najít - kubismus, secese a konstruktivismus. Podívejte se a určitě vyberete.

Naše trička jsou z biobavlny tištěná sítotiskem. Prát a žehlit by se mělo z rubové strany. Několik triček sami nosíme a už vydržela ledasco bez újmy. Objednat je možné v různých velikostech - tabulku velikostí najdete vždy za fotkou.

Hezké nakupování přeje BIKO - Denisa a Filippo.

Najdete nás také občas na designových trzích v českých městech. Poznávací znamení je kolo :)

 

Nová kolekce - nové barvy! A jeden úplně zbrusunový design - najdete ho? :)

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučené psaní, v pevnější papírové obálce. Každé tričko je ještě zvlášť baleno v plastovém obalu. Plakáty odesílám v kartonovém tubusu. Odesíláme do tří dnů od připsání platby na účet. Možný osobní odběr v našem obchodě v Praze 2 a někdy také v Táboře. Možná také dobírka s poštovným 90Kč. Pokud Vám nesedne velikost trička, rádi Vám ho vyměníme. Poprosíme Vás ale o platbu poštovného.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
767184
25.11.2018 Milí cyklopříznivci, budeme se těšit na osobní setkání na 8.-9.12. a 15.-16.12. Tam si také můžete objednaná trička osobně vyzvednout.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.