Domů Profil prodejce Bird on Birch
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Olomouc, ČR
  • 504 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (194) 100%
Nadšenci: 1639
Aktivita: aktivní
Prodáno: 504
Registrace: 1.3.2008
Město: Olomouc
Stát: ČR

Bird on Birch

/ Prodávající
Novinky
1053552
30.3.2023 Žluťoučký ptáček, zářivý jako sluníčko: https://www.fler.cz/zbozi...

Plstěné šperky:

Tvorba je pro mě životní potřeba. Způsob jak relaxovat a zároveň přetvořit svoje vidění světa do malých, něžných tvarů, kterými se lidé mohou ozdobit a  zároveň tak roznést po světě kousky té něhy, rozmanitosti a jemnosti přírodních tvarů a barev.

Více se o mně a mé tvorbě můžete dozvědět i v tomto článku v Magazínu.

Mé šperky jsou tu proto, aby vyvolaly úsměv na tváři a zároveň klid v duši těch, co je nosí i těch, co je vidí...

Jsou to především malí ptáčci, které můžete nosit jako brože nebo si je připnout kamkoliv, kde Vám budou dělat radost. Pro jejich tvorbu používám různé druhy ovčího rouna, ať už přírodního a nebarveného nebo naopak jemné či syté barvy.

Nemalou péči věnuji také fotografické prezentaci šperků - hledám lokality v přírodě, přirozené prostředí svým něžným ptáčkům. 

Vyšívané a šité šperky:

Fascinuje mě barevná škála a nepřeberné množství druhů těch droboučkých kousíčků skla. Fascinuje mě ta možnost skládat jeden vedle druhého jen s pomocí jehly a nitě a vytvářet cokoliv, co mi fantazie dovolí.

Vyšívané a šité rokajlové šperky byly mou vášní spoustu let. Brože, náušnice, náramky i náhrdelníky (semtam i něco jiného) ze stovek a tisíců droboučkých kousíčků skla. Poskládané tak, jak mne vedla fantazie. Inspirací je mi svět okolo mě. Mé šperky odráží mé nálady, mé zážitky, to, co se mihlo kolem mě a otisklo se mi do paměti. Můj pohled na svět... Za každým šperkem je kromě mnoha hodin a dnů práce i konkrétní osobní prožitek, vjem, představa. Každý šperk je originálem... Samostatnou hrou s barvami a tvarem.

Čím déle se tvorbě věnuji, tím větší důraz kladu na detail, perfektní zpracování a exkluzivitu materiálu.

Pokud vás zajímá, jak vznikají mé vyšívané šperky, pod pokličku postupu můžete nahlédnout třeba v tomto návodu na vyšívaný náramek.

VÝBĚR Z MÉ TVORBY

Náušnice ve tvaru můr všech možných barev:

Velké vyšívané brože v podobě hmyzu:

Ale nejen hmyzu:

Vyšívané náhrdelníky:

A také jiné vyšívané šperky:

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám vždy poštou jako doporučenou zásilku, v případě vyšší ceny potom jako cenné psaní, případně obchodní balík. Malé věci ve šperkové krabičce v bublinkové obálce, větší, případně křehčí v krabici.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Bird on Birch

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--