Po dvoulete odmlce se zde budeme opet setkavat. z osobnich a jinych duvodu by obchod neaktivni - pozastaven. Dekuji vsem, kteri jste zachovali prizen. Behem listopadu opet zacnu plnit obchod novym zbozim. Prozatim vsem preji hezke dny.... více »
Profil uživatele
blastra
Prodávající
Praha
Registrace: 19.10.2010Zdravím všechny návštěvnice a návštěvníky mého korálkového obchůdku. {#emotions_dlg.naruc} Korálkování a výroba náramků z bavlnek se v posledních letech staly mou závislostí, a rozhodla jsem se o ni s Vámi podělit.Tvořím jen tak pro radost, ale i na přání zákazníka
Nebojte se proto na mne obrátit s jakýmkoli dotazem na zboží.

V obchůdku naleznete
- náramky přátelství z bavlnek
- náušnice různých druhů
- náramky na paměťovém drátku
- různé ozdoby na krk 
...a další drobnosti


Zde je pro ukázku pár miniaturek mých výrobků...>

                       


___________________________________________________
Pečujte o svou bižuterii:

U většiny bižuterie doporučuji zamezit kontaktu s vodou, parfémy apod. Kovové komponenty jsou ošetřeny, avšak nedoporučuji se s nimi koupat. Prodloužíte tak životnost.

Náramkům z bavlnek nesvědčí voda v bazénech, kde bývá voda chemicky upravená. Bavlnky použité při výrobě náramků jsou kvalitní a stálobarevné, ale častější styk s chemií by se mohl znatelně promítnout na stupni opotřebení.    

Na závěr vám všem chci popřát příjemné chvíle strávené korálkováním a tvořením. A jako poděkování, že občas zavítáte do mého obchůdku, nakoupíte nebo jen napíšete pár milých slov, jsem vybrala jednu básničku ze své starší tvorby. 

Jméno Láska
(Blanka Strachotová, 1.1.2012)

 

Nosíš jméno Láska

jsi divoká i klidná,

někdy pevná,

někdy vratká,

 

a otevíráš vrátka,

do kterých se jindy vkročit bojíme,

a nevíme kde nám hlava stojí,

v míru i nepokoji,

 

jsi všudypřítomná,

a šťastný člověk ten,

který tvoje jméno zná.
Způsob dopravy
Možnost osobního předání v Praze (jinde po domluvě). Mimo Prahu zasílám zboží standartně prostřednictvím České pošty v bublinkové obálce nebo krabičce jako balíček. Pokud je zboží skladem, dodání je do jednoho týdne.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
481423
19.2.2016 Přidáno opět několik bavlnkových náramků přátelství. Přesně za měsíc - 19.3 v sobotu, budete moci vidět naživo a zakoupit na Flerjarmarku na Lukách. Těším se na vás
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím