Domů Profil prodejce boeink
Kateřina Bakotová
 • aktivní prodejce od r. 2012
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Frýdek - Místek, ČR
 • 158 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (63) 100%
Nadšenci: 263
Aktivita: aktivní
Prodáno: 158
Registrace: 13.9.2012
Město: Frýdek - Místek
Stát: ČR

boeink

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém korálkovém světě!

Tvoření z korálků jsem zcela propadla před několika lety a od té doby tvořím téměř v každé volné chvíli. Je to pro mě forma relaxu a chvíle klidu po namáhavé práci.

Moje šperky jsou převážně šité, ale i háčkované a ketlované. Některé jsou určené pro slavnostní příležitosti, jiné pro běžné, každodenní nošení. Líbí se mi hrát si s barvami a tvary perliček a různě je kombinovat. Miluju pocit, kdy mi pod rukama z jednotlivých korálků vzniká šperk, který je jedinečný a originální, stejně jako každá žena, která se jím ozdobí. Když se povede a líbí se mi, můžu ho nabídnout Vám. (Když nelíbí, párám Mrkáček)

K výrobě šperků používám převážně japonský rokajl Toho nebo český Preciosa, české mačkané perličky, broušené korálky.. Pokud mi dostupnost materiálu a moje možnosti dovolí, vyrobím ráda i šperk na vaše přání. Na přání je také možné vyměnit kovové bižuterní komponenty za hypoalergenní z chirurgické oceli, příp. ze stříbra.

Ceny šperků odpovídají jejich časové náročnosti a ceně použitého materiálu.

A teď už nezbývá nic jiného, než vás pozvat do mé nabídky, kde se můžete kochat a vybírat ten svůj, jedinečný a originální šperk, stejně jako jste jedinečná Vy nebo obdarovaná žena.

Děkuji Vám za přízeň. Ať se Vám u mě líbí!

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 

 • Chraňte bižuterii před nárazy a poškrábáním
 • Bižuterii sundávejte v případě styku s vodou, před spaním, při sportování či fyzické námaze
 • Vyvarujte se kontaktu bižuterie s chemickými prostředky (parfémy, mořská sůl, chlór, apod.)
 • Nepoužívejte v prostředí s výskytem síry a jódu
 • Uchovávejte v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně od ostatních
 • Při dlouhodobém vystavení nežádoucím vlivům (viz výše) a dále u osob s agresivním potem a u osob nemocných či užívajících léky, může dojít ke změně vzhledu povrchu křišťálových i kovových dílů (např. žloutnutí a černání stříbrných kovodílů)
 • K čištění bižuterie používejte jemnou čistící tkaninu; u stříbrné bižuterie hadřík nebo roztok určený pro čištění stříbra. K čištění rhodiované bižuterie používejte pouze měkký hadřík namočený ve vlažné vodě s přídavkem saponátu, po vyčištění bižuterii řádně osušte

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce boeink. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru (barva, velikost, počet a pod.) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5 Dodací doba u zboží na zakázku začíná běžet dnem připsání peněz od nakupujícího ve prospěch prodejce.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. 

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Jedná-li se o zboží vyrobené či pozměněné podle přání zákazníka, není možné od takové smlouvy odstoupit.

3.7 Nevyzvednutí zboží, které bylo doručováno Českou poštou nebo jinou doručovací společností, se nepovažuje za řádné odstoupení od smlouvy ani vrácení zboží do 14d ní, při takovém způsobu odstoupení od smlouvy se nevrací poštovné.


4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je na vyžádání kupujícímu vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky


5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou. Převážně jako doporučený balík / dopis.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.3 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu, ale zákazník má o zboží nadále zájem, lze individuálně prostřednictvím vnitřní pošty dohodnout opětovné odeslání. V takovém případě se zákazník zavazuje uhradit prodávajícímu náklady na opětovnou přepravu zásilky.

5.4 V případě, že nedojde v úložní době k převzetí zásilky zákazníkem a zásilka bude vrácena zpět prodávajícímu a zákazník již o zboží zájem nemá, bude mu prodávajícím vrácena částka za zboží ponížená o poštovné.


6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Způsob dopravy
Česká pošta. Šperky balím do bublinkové obálky. Pokud si budete přát, mohu šperk za příplatek zabalit do dárkové krabičky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od boeink

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--