Menu
--
Domů Profil prodejce Bohda
Bohdana Tvrdá
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Brno, ČR
  • 20726 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1427) 100%
Nadšenci: 1714
Aktivita: aktivní
Prodáno: 20726
Registrace: 11.8.2010
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Vylíhlo se nám víc malých ptáčků. Všichni dostali do vínku na pár dnů slevu 15 %. Při nákupu použijte kupón JVA-7TG-31C. Najdete je v kategorii "Malí ptáčci s 15% slevou".

Bohda

/ Prodávající
Novinky
901396
16.9.2020 Máme teď skladem větší množství malých ptáčků. Přijďte si pro ně se slevou 15 % (JVA-7TG-31C). Najdete je zde
https://www.fler.cz/shop/...

 

image

 

Prve jsme si lámali hlavu s tím, jak popsat, co a jak tvoříme. Nakonec jsme si řekli ... ať vám to řeknou ti, kteří už mají nakoupeno.

Vážení a milí zákazníci, děkujeme vám.

Doufáme, že důvěru v nás kladenou nezklamete.

 

 

 

 

Když jde o lepení kachliček, to jsem nadšený "obkladač". Když jde o spárování, tak to jsem nekonečný "odkladač".

.

Tvořím - tedy jsem!

.

Zatím co ostatní užívají léta, u keramiků už začínají pomalu na řadu přicházet Vánoce. Ono než se to všechno usuší a vypálí ... Tak tedy jdu na to!

.

Můj běžný pracovní program: ptáčci, ptáčci, ptáčci, ptáčci.

.

Louka ... pampelišky rozkvétají a odkvétaj.

.

Když oni tak toužebně prosili ... poškrábej nám záda!

O pár dnů později zaše žadonili ... natřít a pak vykoupat!

.

Vrtačka a večerní ticho ... hmmm ... ale stihla jsem to bez ztráty dobrých sousedských vztahů. Tohle bude svícen - úl - pro včelaře.

image

.

Cože?! Že jedna vlaštovička jaro nedělá? Ani dvě?

image

Ani osm vlaštoviček?! Dobře, jdu tedy vyrábět další.

 

                                                           *****

 

Keramická tvorba, to je krásná věc. A prostory na výrobu keramiky - v těch to musí žít.

V mém obchodě je k vidění především keramika. Na Fleru prodávám sice až od roku 2012, ale keramiku tvořím soustavně již od roku 2001.


Mám ruce od hlíny, na stole se povaluje používané nářadí, na zemi stojí kbelík plný tekuté keramické hmoty, na rohu stolu čekají štětce a glazury, až na ně přijde řada ... a všude, kam se podíváte, leží výrobky v různých stádiích výroby. Myslím, že to zná každý, kdo tvoří.

Keramika je kouzelná v tom, že její tvorba je tak různorodá. Dají se dělat drobné korálky, ale i velké skulptury. Občas tvořím skoro mechanicky některé výrobky, jindy si užívám tu část tvoření, kdy nevím, co vlastně vznikne ... nechávám to rukám, ať to rozhodnou. Je to paráda.

A kdo vlastně jsem?

Mám ráda: chuť karamelu, bílý tramín červený, zelenou barvu na čemkoliv, filmovou hudbu, teplé ponožky, zasněžené stromy, humor M.A.S.H.e, propisku co krásně píše, životaschopnost sukulentů odolávající mé nepéči, škrábání na zádech, ve chvíli, kdy já škrábu keramickou hlínu, praskání igelitových bublinek, barevnost podzimních lesů.

Nemám ráda: termínované úkoly, plánování na více jako dva dny předem, řeči o ničem, déšť spolupracující s větrem, "krmení špatného vlka".

A proč tvořím? Nejlépe to snad vyjádří vyprávění starého Indiána, které jsem si pro tuto chvíli vypůjčila.

Jeden večer vzal starý Indián svého vnuka a vyprávěl mu o bitvě, která probíhá v nitru každého člověka. Řekl mu: "Chlapče, ta bitva v každém z nás, to je bitva mezi dvěma vlky.

Jeden je špatný. Je to vztek, závist, žárlivost, smutek, sobeckost, hrubost, nenávist, sebelítost, falešnost, namyšlenost a ego.

Ten druhý je dobrý. Je to radost, pokoj, láska, naděje, vyrovnanost, skromnost, laskavost, empatie, štědrost, věrnost, soucit a důvěra."

Vnuk o tom všem přemýšlel a po chvíli se zeptal: "A který vlk vyhraje?"

"Ten, kterého krmíš," odpověděl dědeček.

Ať se Vám daří vždy krmit toho správného vlka.

Bohdana

Malá ochutnávka toho, co najdete v mém obchodě.

Glazovaní (tedy barevní) ptáčci patří k trvalému sortimentu. Nabízím desítky barevných kombinací. Jsem schopná vyrobit jakékoliv množství, proto se nebojte mi napsat, pokud potřebujete víc než je právě v nabídce.

Keramické sovy, do kterých stačí vložit čajovou svíčku a máte svícen.

Keramické domalovánky jsou výrobky, které si můžete sami dotvořit. Dekorovat je akrylovými barvami, pastelkami, polepit čímkoliv. Fantazii se meze nekladou, o čemž svědčí práce těch, kteří už takto tvořili.

Keramické houby v životní velikosti. Díky globálnímu oteplování již celoroční záležitost.

image

Samostatnou skupinu tvoří "ptákoviny", jako je třeba sterilovaný sněhulák nebo střepy, které přinášejí štěstí, které si za cíl kladou jediné - pobavit vás.

Pro další tvorbu jsou určeny vrchlíky do zvonkoher, světloher a větroher, komponenty do zvonkoher, na výrobu šperků nebo pro jinou tvorbu. K nim patří i ty, do kterých jsem zatavila sklo.

Najdete zde také zboží, které bylo časově a výtvarně náročnější, a mohlo by doplnit některý interiér, dům, zahradu nebo terasu.

Pro čas svátků a dárkování pamatuji na Vánoce, Velikonoce, Valentýna i Den matek.

 

To, co vidíte zde na fotografiích, to je jen malá ukázka mé práce.

Úplně všechno zboží najdete zde.

image

 

 

Zajímá vás, co vyrábím? Napoví vám "Výkladní skříň".
Proč tvořím? Nuže, čtěte zde.

Ale pokud už vás nebaví ta spousta zboží, a chcete se jen pobavit, zůstaňte na této stránce, aneb nejen keramickou prací žijeme.

Ruce na kapotu! A nohy od sebe!

Vlítla mi domů kontrola ...

Nově zvolený předseda švitořící na tribuně při slavnostním proslovu.
(a jak to vlastně začalo?)

Zprvu ji vůbec nešetřil. Nejdřív ji pevně uchopil svýma špinavýma rukama a několikrát silně stiskl. Poté ji prudce postavil před sebe, vypadalo to téměř, jako by s ní hodil... A jak to bylo dál?

Kterak beruška k lentilkovému kabátku přišla ...

Když si chlap doma obleče dvě košile najednou, na krk si navleče tři kravaty, narazí si hučku na hlavu a nasadí nos na gumě ... jeho žena ví, že se chystá do práce.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo DPD. V objednávce máte možnost si vybrat druh přepravy. Po odeslání vždy zapíši k objednávce číslo zásilky, takže můžete pohyb svého balíčku sledovat na portálu České pošty nebo Zásilkovny (DPD). Jednotlivé výrobky balím specificky tak, aby přežily bez újmy jakékoliv zacházení dopravců. Celou zásilku pak balím specificky tak, abyste přežili bez újmy její rozbalování. K přepravě používám kartonové krabice. Podrobnosti týkající se cen za dopravdu najdete v blogu https://www.fler.cz/blog/postovne-u-bohda-32310
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Bohda

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím