Profil uživatele
bukovina
Prodávající
Hovězí
Registrace: 20.11.2011

 

 

 

 Milí lidé,

jmenuji se Alžběta Vaňková a bydlím na Valašsku na samotě u lesa-Bukovině- s mužem, třema dětma, koňma a jinou zvířenou. Vyrábím autorské originální oděvy převážně z recyklovaných materiálů. Ráda bych Vám představila svoji filozofii a práci.

Recyklační FILOZOFIE je založená na faktu, který je asi všem dobře znám, že my lidé spotřebováváme a zatěžujeme naši milou Zemi mnohem víc, než je dlouhodobě udržitelné. A jenom látek a oděvů je na světě mnohem víc, než můžeme kdy potřebovat a tudíž není úplně nutné mít všechno pořád nové. Druhá věc je ta, že materiály, které seženu třeba v norském secondhandu, jsou většinou velmi kvalitní. Norská košile, ačkoli už nošená a praná, pořád drží tvar, má krásné barvy a nerozpadá se, což se opravdu nedá říct o všech nových oděvech, které koupíte v obchodě. A někdy tam jsou opravdu skvělé kousky, které jinde ani nenajdete.

ŠITÍ A NAVRHOVÁNÍ oděvů jsem studovala na střední průmyslové škole oděvní v Bratislavě. Mám ráda kvalitní a hezky provedenou práci. Výroba oblečení většinou probíhá takto: kombinuji, přikládám, šiji, zdobím, maluji, vyšívám, až se nakonec vyklube to, co z toho mělo vzniknout. Někdy mě výsledek i samotnou překvapí.

Při tvorbě nekladu důraz na extravaganci a nápadnost za každou cenu, ale na vnitřní pocit harmonie a pohody, který by měl ze šatů vyzařovat. Ráda využívám prvky různých kultur od cikánské, indické, přes indiánskou až po hippie a kdovíco další:-) Líbí se mi jejich barevnost a ornamentálnost, která je v kontrastu k naší, někdy i trochu nevýrazné a fádní oděvní kultuře. Ráda zdůrazňuji ženskost, protože jenom když je žena ženou a nepotřebuje konkurovat mužům, může vyniknout taky mužnost. Mám ráda, když si žena obleče, co se jí líbí a je jí jedno, jestli je to letos v módě. A líbí se mi, když je žena spokojená sama se sebou přesně tak, jak je a to moc přeji vám i sobě.

 

Způsob dopravy
Oblečení posílám českou poštou jako balík do ruky, při levnějších oděvech jako doporučené psaní. Zboží balím do plastových obálek, pozor při vybalování, aby nedošlo k poškození oděvu při stříhání nožnicemi.
Obchodní podmínky

Platbu bankovním převodem uhraďte, prosím, do 10 pracovních dnů ode dne, kdy přijmu Vaši objednávku. Při nesplnění této podmínky objednávku stornuji. Zakoupené zboží lze do 14 dnů na vlastní náklady vrátit bez udání důvodů. Je ale nutné mne předem elektronicky vnitřní poštou informovat. Oblečení musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Peníze zašlu do 10 dnů po navrácení zboží, vracím plnou cenu bez poštovného.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
811079
30.5.2019 Něco víc o mých výšivkách? Dočtete se tady https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím