Profil uživatele
Bunni home art
Prodávající
Praha 12
Registrace: 11.11.2016

Bunni home art harmonizuje domov

Rozhlédněte se ve svém bytě, domě nebo kanceláři. Zjistíte, jak na tom jste právě teď ve svém životě. 

Předměty, znaky, tvary a barvy, kterými se obklopujeme, na nás značnou měrou působí. Proto je důležité svůj domov zdobit předměty, které nás inspirují a motivují. Je to skvělý způsob posílení energie ve svém domově a v životě vůbec.

Zabývám se Feng shui rozbory a zároveň tvořím převážně háčkované bytové doplňky z čistě přírodních materiálů. Bytové doplňky, které podporují energii prostoru, často obsahují mocné symboly, principy posvátné geometrie, léčivé kameny a hlavně jsou nabité pozitivní energií, kterou může získat jen výrobek ručně a s láskou vyrobený. A protože tvořím opravdu ráda, mohu vám slíbit, že lásky a nadšení "vplétám" do svých výrobků měrou vrchovatou.

Velkou péči také věnuji výběru materiálů ve snaze najít takové, které nejsou zatížené negativními energiemi. Zároveň sama provádím pravidelně energetickou očistu prostředí, ve kterém výrobky tvořím a dbám, abych vždy pracovala s dobrou náladou. Doufám, že dobrý pocit na vás z mých doplňků dýchne i přes obrazovku počítače :-)

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.