Profil uživatele
BunnyGirl
Prodávající
Brno
Registrace: 8.2.2010

Krásný den všem :)

Je mi 31 let, a zabývám se výrobou šperků, převážně naušnic.  Je to pro mě koníček, relaxace a ve finále pocit štěstí, že po nějaké době určitého úsilí, vynaložení všech sil, ztrácení nervů a krocení klepajících se rukou je vidět výsledek.

Nemám žádnou uměleckou historii. Kromě toho že jsem jako malá odlívala prstýnky z roztavených céček. Na základce jsem se absolutně nechytala když všichni ostatní kroutili dráty z mědi. Možná mě to nebavilo proto, že to dělali všichni ostatní, a nebo taky proto, že nemám ráda měď. Potom přišla vlna drhání, která se mi taky úspěšně vyhnula. Následovalo pletení náramků přátelství. Radši jsem si narychlo mezi pletačema udělala kamarády, abych takový náramek obdržela, než bych si ho sama udělala. Nestrhly mě ani keramický kroužky ani jiný kreativní atrakce.

No a teď,  když všichni ostatní asi čas nemají, zapomněli na náramky přátelství a na kroucení mědi, tak já jsem se probudila a začala jsem kroutit ty drátky a navlíkat korálky. Hlavní důvod proč jsem začala, bylo udělat si pro sebe něco osobitýho, něco co mě vyjádří, co mě podtrhne, co nikdo jiný nemá.

Miluju celý ten proces práce. Bohudíky mám zaměstnání, u kterýho můžu mít po stole poházený nýtky, kleště a korálky. Moje trapná nudná práce mě tak nezdržuje od tvoření.

Nejradši ale pracuju doma. Rozložím si kolem sebe všechny ty poklady a jsem nesmírně šťastná. Každý korálek mi připadne jako malý poklad, a přemýšlím jak ho zvýraznit, co s ním udělat, aby vynikl. Tolik bych toho chtěla udělat. Pohrát si s korálkama, se stříbrnýma přívěskama, dát je dohromady a vytvořit něco hravýho a svým způsobem originálního. Pořád to všechno beru jako hru a moc mě to baví.

Způsob dopravy
Dodání Českou poštou, zboží baleno v bublinkové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím