Domů Profil prodejce Caaja
  • Prodejce od r. 2012
  • Přerov, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 4.10.2012
Město: Přerov
Stát: ČR

Caaja

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny Vás, kteří jste zavítali na můj profil,

když jsem se narodila jako prvorozené dítě svým rodičům, maminka si vysnila, že ze mě bude zpěvačka, a tak mi každý večer v postýlce svým úžasným hlasem zpívala lidové i moderní písně, které tak milovala, doufajíc, že zdědím její talent. Avšak bohužel pro ni jsem tyto "vlohy" zdědila po tatínkovi, tudíž má maminka pochopila, že zpěvačka ze mě nejspíš nikdy nebude :-), vzala mě na milost a rozhodla se všemi způsoby rozvíjet talent, který jsem doopravdy měla - talent výtvarný. Koupila mi tedy pastelky a vodové barvičky, čehož po chvíli, kterou jsem strávila bez dozoru, maličko litovala a když už nebylo na žádné stěně místo na mou tvorbu, přihlásila mě do výtvarného kroužku pro mrňata a poté, co se ze mě stala právoplatná členka základní školy, také do ZUŠ (tehdy pohasly i poslední naděje mé mamky o slavné kariéře popové zpěvačky .-)).

Avšak mým dětstvím láska k výtvarnému umění neskončila, v době adolescentní jsem vystudovala střední pedagogickou školu a nastoupila na výtvarný obor vysoké školy, kterou jsem nedávno úspěšně absolvovala a nyní učím žáky druhého stupně stejnému umění, kterému učili mí učitelé mě. A jak je známo, učitelky nejsou bohaty na financích ale na čase, proto mám možnost věnovat se svému koníčku i v dospělosti.

A jak jsem se dostala na Flér? Tyto stránky jsem znala dávno před tím, než jsem se rozhodla zde inzerovat. Popravdě, když jsem viděla tu spoustu nádherných věcí, co se zde nachází, nevěřila jsem, že jednou budu taky členkou, ale poté, co jsem svými výtvory (specializuji se převážně na tvorbu pro děti) obdarovala děti svých kamarádek, děti jejich kamarádek i děti, co jsem v životě neviděla, a nápadů neubývalo, rozhodla jsem se jít touto cestou.

Vám všem, kteří věnujete svůj čas na prohlížení mých výrobků, přeji hezké pokoukání :-)

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Caaja

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--