Profil uživatele
Caneton
Prodávající
Praha 6
Registrace: 4.2.2017

Obchod je ve výstavbě. 

Vypukne to... otázka je kdy :) 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme vždy doporučeně prostřednictví České pošty. I když se snažíme být ekologičtí, bublinkami nešetříme, aby se obsah zásilky nepoškodil. Poštovné dle rozměrů a hmotnosti zásilky.
Obchodní podmínky

Naše zboží

V našem obchodě najdete šperky, které, pokud není uvedeno jinak, jsou z bižuterních kovů a proto je nedoporučujeme alergikům. Dodržujte prosím doporučení ze sekce "Veselá dílna radí". Veškeré výrobky jsou dárkově zabaleny. 

Odeslání

Zásilky odesíláme co nejdřív po příjetí platby na účet prostřednictvím České Pošty a zásadně doporučeně jako cenné psaní. Výše poštovného se odvíjí od množství zakoupených předmětů. Po předchozí domluvě je možné zaslat jako balík do ruky, či využít jinou vámi preferovanou službu, kterou ČP nabízí. Osobní odběr je možný při platbě předem a předchozí domluvě na území Prahy.

Vrácení zboží

Pokud zakoupený výrobek nesplní vaše očekávání, můžete ho vrátit zpět na naši adresu. To vše na vlastní náklady, po předchozí domluvě a do 14 dnů po přijetí zásilky. Prosíme, neposílejte takové balíčky na dobírku, do obálky vložte lísteček se svým jménem a bankovním účtem, hned po přijetí zásilky vám vrácený výrobek uhradíme.

Reklamace

Reklamační lhůta je 2 roky. Nevztahuje se na výrobky, které si vlastník poškodil svou vinou (například máčením ve vodě). Pokud se vám s výrobkem cokoli stane, nebojte se nás kontaktovat a vymyslíme řešení k oboustranné spokojenosti. 

Spracování osobních údajů

Vaše osobní údaje užíváme pouze k vyřízení objednávek. Nikomu je nedáme.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.