Profil uživatele
catena
Prodávající
Plzeň
Registrace: 17.10.2008

 

šperky od CATeny jsou :

 

šperky plné barev

image

 

šperky různých tvarů 

 

 

šperky jemné 

image

 

 šperky výrazné a extravagantní

image

 

******

Ale hlavně! Jsou jedinečné, ztřeštěné, originální a jsou na první pohled poznat - CATena je neopakovatelný styl!

******

Jednoduché i složité šperky z jedinečného materiálu - PET lahví. Lehounké, vhodné na každodenní nošení a příznivé pro alergiky- to jsou šperky od CATeny. Tento materiál dává největší prostor fantazii - z PET- lahve lze vyrobit cokoliv a náušnice z něj jsou eko-friendly!

******

Pokud by vám vadil kov bez niklu, mohu háček vyměnit za chirurgickou ocel - samozřejmě zdarma. 

******

Šperky z plastových hmot jsou velmi lehké a jejich využití je neomezené. Hodí se výborně k vodě, která jim nic neudělá, na běžné nošení či do společnosti.

******

Nikdy nevyrábím šperky stejné. Vždy, ikdyž jsou dělané podle prodaného šperku, jsou jiné a neopakovatelné. Naleznete mě i na soc. síti CATena- šperky z plastu.

******

 

Tyto šperky jsou v podstatě nezničitelné a pokud se Vám přestanou líbit, můžete je vhodit do žlutého kontejneru :) 

 

******

 

Údržba těchto šperků je velmi jednoduchá. V případě znečištění, doporučuji šperk omýt ve vlažné vodě a ihned vysušit fénem zapnutým na studený chod. Taktéž nedoporučuji vystavovat šperky přílišnému horku. V případě nejasností se nebojte psát.

 

******

 

Na své šperky poskytuji doživotní záruku, bezplatné opravy a znovu vytvoření ztraceného páru zcela ZDARMA.
 
******
 
 
Vaše CATena - šperky z plastu

 

 ******

 

 

Jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu.

 

A teď něco o mě..

Jmenuji se Bára a jsem šťastnou maminkou dvou rarachů. Vystudovala jsem oděvní návrhářství, poté jsem pokračovala studiem archeologie a nyní jsem na mateřské (ne)dovolené. 

Ostatně jako všichni, jsem s tvořením a vyráběním začínala již na lidušce a možná, že ještě dříve u mamky v krejčovské dílně. Vyrůstala jsem mezi odstřižky látek, rozešitými modely, laskavými zákaznicemi a obklopená hromadou strojů. To mě ovlivnilo natolik, že jsem již v útlém věku chtěla být módní návrhářkou. Bohužel při studiu jsem zjistila, že mě to nenaplňuje tolik, jak bych chtěla a začala se oddávat čím dál tím víc korálkům. Chvíli jsem se ještě šití věnovala, ale při studiu vysoké školy mě to opustilo úplně. Na nějaký čas jsem se i přestala zabývat flerem a měla jsem celkově takovou menší pausu v činorodém světě.

Poté přišel zlom a objevila jsem svoje kouzelné plasty. Tento materiál je naprosto dokonalý ve svých možných i nemožných způsobech zpracování a opravdu z něho lze vytvořit skoro vše, co si vymyslím. Věnuji se mu několik let a doufám, že to tak zůstane i nadále. Postupem času se vracím k šití, zejména pro toho našeho nejmenšího raráška a uvidíme zda-li začnu nabízet i něco k prodeji :).

 

 

Mějte krásný den

a nezapomeňte se usmát Srdce

 

B + M + A + M

Způsob dopravy
Zásilku odesílám v bublinkové obálce, nebo v kartonové krabičce. Záleží na druhu výrobku a recyklaci materiálu vhodného na obalení. Balíčky expeduji maximálně do 3 dnů od obdržení platby a v případě zdržení hned informuji. Možné i osobní předání v Plzni, samozřejmá možnost vyzkoušení a možné výměny zboží.Taktéž se často pohybuji na trase Plzeň - Toužim - Karlovy Vary. I zde je možné po předchozí domluvě předání a odzkoušení. Cena doporučeného balíčku je 47,- a cena balíku je 75,-. Doporučenou zásilkou lze posílat menší věci - náušnice, náhrdelníky, ale čelenka a podobné musí jít už normálním balíčkem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.