POUZE DNES: 15% sleva na náhrdelníky a náramky!!!!!!!! Nakupte u mne v listopadu s 15% slevou: sledujte kampaň Vánoce na Fleru o měsíc dřív.
Profil uživatele
Charleyova teta
Hana Konopiská | prodávající
Praha 13
Registrace: 21.6.2009

POUZE DNES: 15% sleva na náhrdelníky a náramky!!!!!!!! Nakupte u mne v listopadu s 15% slevou: sledujte kampaň Vánoce na Fleru o měsíc dřív.

Vložila jsem knihy a časopisy o tvoření. Poštovné jsem nastavila na 110 Kč, ale upravím ho individuálně podle objemu zásilky.

 

Nenechte se vytočit!
Graham Bell

Vítejte v mém barevném krámku!

Můj svět je plný barev, světla, čerstvého vzduchu, květin a dobré nálady.


Charleyova teta dělá nejrůznější bižuterii, maluje na sklo a taky tvoří ze smršťovací fólie. A na fotkách nejčastěji zvěčňuje svou krásnou dceru, díky níž jsou tyto stránky prosyceny úsměvem a  vám přinášejí dobrou náladu.

Jak plastové věci vznikají, si můžete přečíst v mém blogu.

 Více o mé práci s plastovou fólií čtěte zde.

 

Klasika

 

Dlouhé visací náušnice

Fakturace:
Ke každé objednávce vystavuji fakturu eletronicky ke stažení. Pokud chcete i papírovou, prosím připište to k objednávce. Šetřím lesy, díky.

Doprava:
Zboží zasílám do tří dnů po obdržení platby, ale většinou to stíhám dřív. Je možné se domluvit na osobním předání zboží na stanici metra B Lužiny.

Polštáře mojí mamky u Bábinky Věry.

Poštovné nastavuji individuálně dle objemu zásilky, nejnižší poštovné je 55 Kč. Objednávky posílám nejdéle do tří dnů po připsání platby na účet (ale většinou to stíhám dřív). Pro slovenské zákazníky: mám účet u Fio banky.

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce www.fler.cz/charleyova-teta. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku na změnu charakteru objednaného zboží (např. barva, velikost, složení, vzhled) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně doporučený balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 16. listopadu 2015.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
846397
20.11.2019 POUZE DNES: 15% sleva na náhrdelníky a náramky https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím