Profil uživatele
chimaera
Prodávající
Brno
Registrace: 8.6.2009

Vážení a milí,

srdečně Vás vítám na svých Fler stránkách. 

 

Je to už dlouho, co jsem propadla kouzlu kamenů, těch nejdávnějších svědků minulosti. Těch barev, struktur, těch energií, které vyzařují.. Každý sebemenší kousek něco vypovídá, povzbuzuje fantazii, povzbuzuje nebo konejší...

Šperky z kamenů dělám poměrně kratší dobu, ale je to radost a nádherná relaxace. Bude mě těšit, pokud se Vám moje tvorba zalíbí, se zaujetím spočinete pohledem na mých výtvorech nebo se Vám budou líbit natolik, že si je zakoupíte.

 

Pokud budete mít nějaké zvláštní přání, není problém se (v rámci možností) domluvit na čemkoliv – ať už při úpravě hotových šperků nebo pro vytvoření originálu podle Vašich představ.

 

Zboží zasílám ozdobně zabalené, v bublinkové obálce, případně ještě v nějaké té vrstvě bublinek navrch pro větší bezpečnost. Samozřejmostí ke každým náušnicím jsou plastové zarážky. Protože můj poradce, kontrolor kvality materiálu a manažer volného času je zároveň kocour, balím šperky v kocourovzdorném prostředí a před zabalením je ošetřuji a desinfikuji lihem - pro každý případ kvůli možným alergiím.

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím