Profil uživatele
chucha
Prodávající
Písek
Registrace: 14.3.2012

Vítejte .

Jmenuji se Jitka. Ruční práce mě baví od malička, jsou pro mě odreagováním se od práce a denních povinností. Baví mě korálkování, drátkování, háčkování, pletení z vlny i pedigu.

Před pár lety jsem propadla kouzlu vánočních ozdob z korálků. Začalo to opravováním starých vánočních ozdob, co jsme měli doma a od toho byl jen krůček vytvořit nějaké vlastní. Vánoční ozdoby jsou sezónní záležitost, a proto nové přírůstky v této kategorii zde najdete vždy od září do konce roku.

Od vánočních ozdob jsem plynule přešla k výrobě náušnic - jako každá ženská jich potřebuji spoustu - a různých - takže jsem nejdřív vyráběla náušnice pro sebe, pak pro kamarádky a nakonec jsem se rozhodla nabídnout své výtvory i Vám. Tak snad si vyberete :-)

Ráda něco vytvořím i pro Vás. Stačí jen říct/napsat :-)

Pokud raději sami něco tvoříte, podívejte se i do mého obchodu zaměřeného na prodej materiálu, kde zatím nabízím především bezpečnostní oči na výrobu hraček, korálky a bižuterní komponenty. 

Samozřejmostí je, že pokud si objednáte zároveň z obou mých obchodu, platíte pouze jedno poštovné.

V případě, že se Vám objednané výrobky z nějakého důvodu nebudou líbit, můžete je vrátit do 14 dnů.

Způsob dopravy
Zboží odesílám většinou druhý den po připsání úhrady na účet (kontrola probíhá v internetovém bankovnictví) prostřednictvím České Pošty jako doporučený dopis, pokud se nedomluvíme jinak. Poštovné a balné za doporučené psaní po České republice je max. 49,- (při váze do 500 g) a 130,- na Slovensko (při váze do 250 g). Obyčejně zasílám pouze v rámci České republiky, cena za poštovné a balné je ve výši 25 korun (při váze do 500 g).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce chucha prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/chucha. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy, nákup

2.1. Návrh kupní smlouvy vzniká v okamžiku odeslání objednávky.  Po potvrzení objednávky prodávajícím je kupní smlouva uzavřena. Nakupující je o potvrzení objednávky informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou , která je zaslaná na adresu uvedenou při nákupu.

2.2. Kupující je rovněž informován o přijetí platby i o odeslání zboží vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.3. Pokud má kupující zájem o mixy zboží nebo o nákup jiného množství zboží, než je aktuálně v nabídce, kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou, zboží je následně vystaveno dle požadovaného zadání a rezervováno. Rezervace je platná po dobu 7 dnů. Pokud v této lhůtě kupující zboží nekoupí, je rezervace zrušena.

3. Dodací podmínky

3.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

3.2. Zboží je prodávajícím zasláno kupujícímu na adresu, kterou má uvedenou na Fleru nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako doporučený dopis, nedomluví-li se kupující s prodávajícím jinak. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty a ceny obalového materiálu.

4. Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží, vrácení úhrady za zboží

4.1. Kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, přičemž nemusí uvádět důvod pro odstoupení.

4.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vytvořeno/upraveno podle jeho přání.

4.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. V takovém případě nebude zboží přijato.

4.5. Oznámí-li kupující prodávajícímu, že od smlouvy odstupuje a odešle-li v této lhůtě zboží zpět, je prodávající povinen kupujícímu uhradit zaplacenou částku za zboží (a za nejlevnější dopravu při doručení) nejpozději do 7 pracovních dnů od obdržení zboží. Kupující musí při odstoupení uvést číslo bankovního účtu, na který má být platba poukázána.

4.6. Náklady spojené s doručením vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

5. Reklamace

5.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud by se ukázalo, že zboží má vadu, má kupující právo na výměnu nebo opravu. Pokud výměna ani oprava není možná, má kupující právo odstoupit od smlouvy.

5.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.3.  Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží, které je  způsobené jeho používáním.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 2. února 2014

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
839933
27.10.2019 Dneska vloženy další novinky - minihvězdičky v různých barevných kombinacích
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím