Profil uživatele
La mat
Prodávající
Písek
Registrace: 29.1.2014

Vítejte v mém obchodě zaměřeném na prodej materiálu pro tvoření. Najdete tu širokou nabídku bezpečnostních nosů a očí pro Vaše pletené či háčkované hračky, korálky, bižuterní komponenty i něco málo z galanterie. 

Pokud budete mít zájem o větší balení než je v nabídce, nebo o mixy, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou, vystavím Vám zboží dle Vašeho přání.

Své výrobky (náušnice a vánoční ozdoby) prodávám ve svém druhém profilu.

Při současné objednávce z obou mých obchodů platíte pouze 1 poštovné. Výše poštovného je závislá na váze zásilky a na tom, zda preferujete zaslat doporučeně či obyčejně.

V případě, že se Vám objednané zboží z nějakého důvodu nebude líbit, můžete ho vrátit do 14 dnů.

Statistika Toplistu

Způsob dopravy
Zásilky odesílám minimálně 1x týdně. Většinou v sobotu, protože přes týdne pracuji a na poštu se nedostanu.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce La Mat prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/la-mat. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy, nákup

2.1. Návrh kupní smlouvy vzniká v okamžiku odeslání objednávky.  Po potvrzení objednávky prodávajícím je kupní smlouva uzavřena. Nakupující je o potvrzení objednávky informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou , která je zaslaná na adresu uvedenou při nákupu.

2.2. Kupující je rovněž informován o přijetí platby i o odeslání zboží vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.3. Pokud má kupující zájem o mixy zboží nebo o nákup jiného množství zboží, než je aktuálně v nabídce, kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou, zboží je následně vystaveno dle požadovaného zadání a rezervováno. Rezervace je platná po dobu 7 dnů. Pokud v této lhůtě kupující zboží nekoupí, je rezervace zrušena.

3. Dodací podmínky

3.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

3.2. Zboží je prodávajícím zasláno kupujícímu na adresu, kterou má uvedenou na Fleru nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako doporučený dopis, nedomluví-li se kupující s prodávajícím jinak. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty a ceny obalového materiálu a je vždy uvedeno u nabízeného zboží.

4. Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží, vrácení úhrady za zboží

4.1. Kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, přičemž nemusí uvádět důvod pro odstoupení.

4.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vytvořeno/upraveno podle jeho přání.

4.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. V takovém případě nebude zboží přijato.

4.5. Oznámí-li kupující prodávajícímu, že od smlouvy odstupuje a odešle-li v této lhůtě zboží zpět, je prodávající povinen kupujícímu uhradit zaplacenou částku za zboží (a za nejlevnější dopravu při doručení) nejpozději do 7 pracovních dnů od obdržení zboží. Kupující musí při odstoupení uvést číslo bankovního účtu, na který má být platba poukázána.

4.6. Náklady spojené s doručením vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

5. Reklamace

5.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud by se ukázalo, že zboží má vadu, má kupující právo na výměnu nebo opravu. Pokud výměna ani oprava není možná, má kupující právo odstoupit od smlouvy.

5.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.3.  Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží, které je  způsobené jeho používáním.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 2. února 2014

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
789380
22.2.2019 Černé oči o průměru 10 mm opět skladem https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím