Profil uživatele
chuchuna
Prodávající
Praha 9 - Vysočany
Registrace: 23.3.2010

Ahoj, vítám vás u chuchuny:)

Odjakživa mě baví něco vyrábět, vymýšlet, tvořit. Dříve to bylo jen tak občas, ve volných chvílích, pro radost. Jezdívala jsem pomáhat kamarádce, která se věnuje voskové batice. To bylo moje první seznámení s touto technikou. Čas od času jsem si u ní vyrobila nějaký šáteček a tím to končilo.

Leč neodolatelné nutkání něco tvořit bylo čím dál častější, kamarádka a její dílna nebyly k dispozici a já z náhlého pominutí smyslů přetvořila svůj obývací pokoj na dílnu, kde se od té doby začaly odehrávat různé batikovací orgie:)

A protože život je rozmanitý, začala jsem nejdřív společně s kamarádkou Májou, která šije, zkoumat různé další techniky, jak přenést své představy na kus látky. Inspirovala jsem se většinou na internetu a tudíž se má tvorba vyvíjela metodou pokus - omyl:)  

 

K batice se pak přidala malba na textil a tisk, včetně vlastních návrhů a výroby razítek (což je směr, který mne v současnosti baví nejvíc).

A když už mám barvičky i za ušima, ráda se pustím do hraní si s organzoukorálkování anebo vyrobím nějaký hedvábný šperk.... 

... či voňavá barevná mýdla:)

 

A abych se v těch výtvorech, které měly původně být jen mně pro radost:), neutopila, rozhodla jsem se je nabídnout dál. Další kamarádka, která je mimochodem moc šikovná "patchworkářka" (koukněte na její výtvory - pydla), mě upozornila na existenci Fleru a já tu od té doby áchám a óchám nad tím, kolik je tady úžasných, packama vytvořených, věcí. A jsem moc ráda, že se mohu přidat se svou troškou:)

Přeji vám (a taky sobě:), ať se vám tu líbí!

Pokud byste našli zalíbení v některém z již prodaných výrobků nebo měli zájem o jinou barevnost, vzor apod., neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou, určitě se domluvíme.

Způsob dopravy
Pro dopravu zboží využívám služeb České pošty. Objednávky vyřizuji obvykle týž den, dle druhu zboží balím do obálky, resp. bublinkové folie. K objednávce nad 500 Kč přikládám malý dárek. Po domluvě není problém předat zboží osobně v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím