Domů Profil prodejce pydla
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • praha, ČR
  • 73 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 110
Aktivita: aktivní
Prodáno: 73
Registrace: 21.8.2009
Město: praha
Stát: ČR

pydla

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den, dovolte, abych se představila. Jmenuji se Štěpánka a šití patchworku se věnuji už (teď to počítám) celých dlouhých 20 let. Jako ve všem jsem byla na začátku samouk, později jsem se něco přiučila na letních kurzech.

Většinu života pracuji jako zdravotní laborantka. Dříve mikrobiologie a teď genetika. Zatim co kolonie mikrobů lze vidět pouhým okem o DNA se to říct nedá. Tak jako se zpřesňují moje pracovní metody, zlepšují se co do kvality i mé výrobky. Občas sice něco není přesně podle představ, ale jsem jen člověk.

Před lety, když jsem se šitím začínala, jsem se rozhodla vydat knihu, která se bude jmenovat: O rozích, které se nikdy nesešly. Bude o tom, jak mi to šití někdy nevyjde, ale pořád mě baví. Kniha zatím nevzniká. Na FB skoro každý týden píšu krátké povídání o mém šití a okolním světě.

Mé výrobky jsou šité z láskou. Vznikají v nekuřácké domácnosti, jen občas za přítomnosti psa ( jezevčík drsnosrstý). Šiju z látek běžně dostupných na našem trhu a deky jsou před cestou k zákazníkovy vyprané.

Děkuji za návštěvu mého profilu a přeji vám hezkou a nekonečnou cestu Flerem.

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od pydla

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--