Domů Profil prodejce Či-či-ny
Andrea Veselá, PhDr.
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Dolní Loučky, ČR
  • 1263 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (277) 100%
Nadšenci: 483
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1263
Registrace: 11.4.2012
Město: Dolní Loučky
Stát: ČR
Důležitá informace: Od 1.1.2020 změna ve vedení ci-ci-n z Verci na Áju. Z dcery na maminku :-) :-)

Či-či-ny

/ Prodávající
Novinky
1039116
16.12.2022 Dobrý den, stále platí, že všechno zboží pouze na dotaz, jinak stop stav na objednávky a prodloužená výroba s dodáním. Děkuji za pochopení a za Vaši přízeň. Ája

Zdravím všechny,

 

jmenuji se Ája a dovoluji si Vám nabídnoutut svoje tvořeníčko :-) 

Pokud byste chtěli mít doma čičinu jinak, než je v nabídce, stačí říct.

Naše čičiny se umí přizpůsobit :-)

Co dalšího dodat?

Kočky by kupovaly WhiskasSmějící se

 

PS: doba dodání je myšlena jako doba odeslání hotového výrobku po obdržení platby na účet (so, ne) se nepočítá) Mrkající jakmile objednávku uhradíte, začnu vyrábět a jak přijde platba, tak od ní do 21 dnů odešlu balík :-)

 

Pro zákazníky ze Slovenské republiky mám účet vedený u FIO banky,

kontaktujte mě vnitřní poštou :-)

 

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce PhDr. Andrea Veselá prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/či-či-ny. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od kupní smlouvy

3.1.Kupující má právo v souladu s ustanovením občanského zákoníku od kupní smlouvy odstoupit, a to do  čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího (vnitřní poštou).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu na vyžádání řádně vystaven doklad o zaplacení, tento slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Fler poštou přes Geis a Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík.Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceníky výše uvedených poskytovatelů dopravy. 

5.3. Převážně je využívána DHL, PPL, pokud si kupující přeje zaslat zboží službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Vše v souladu s GPDR.

Obchodní podmínky aktualizované ke dni 01.01.2020.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Fler Geis
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Či-či-ny

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--