Domů Profil prodejce cinarka
Ladislava Růžičková
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Turnov 1, ČR
  • 3615 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (940) 100%
Nadšenci: 3060
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3615
Registrace: 15.10.2009
Město: Turnov 1
Stát: ČR

cinarka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vítejte u cinarky a zde je pár slov o mně :)  Cínařstvím a odléváním kovů se zabývám od roku 2003. Jedná se o odlévání  replik i autorských věcí. Svou dílnu mám v suterénu našeho domu, v srdci Českého ráje, nedaleko šperkařského města Turnova. Výrobky jsou vidět v muzejích, galeriích a na některých hradech a zámcích v ČR.

 

 

 

 

 

NAŠE  VÝROBKY  MAJÍ   ZNAČKU  REGIONÁLNÍ PRODUKT ČESKÝ RÁJ.

 


  Staročeských trhů, jarmarků a rytířských programů, se zpravidla zúčastňuje moje dcera Tereza. V létě doplňuje program při akcích na hradech a zámcích v Českém ráji. Studovala obor umělecké odlévání na SUPŠ v Turnově a zajišťuje většinou fotografování mého zboží. Zde na Fleru prezentuje svého koníčka jako MysteryGalleryPo návratu z roční cesty po Novém Zélandu a Asii se věnuje studiu jazyků.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Sklo je baleno v hnědé dárkové krabici s dřevitou slámou uvnitř. Zboží je obaleno bublinkovou fólií. Dále používám vnější druhé balení a zasílám Křehké. Daňový doklad si zákazník může vygenerovat z databáze fleru, na požádání jej zasíláme v balíku tištěný. Posíláme 2x v týdnu, prostřednictvím České pošty. NEPOSÍLÁME NA DOBÍRKU.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Zboží

Další zboží od cinarka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--