Domů Profil prodejce Claystones
 • aktivní prodejce od r. 2013
  Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
 • Uhlířské Janovice, ČR
 • 189 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (59) 100%
Nadšenci: 699
Aktivita: aktivní
Prodáno: 189
Registrace: 11.7.2013
Město: Uhlířské Janovice
Stát: ČR

Claystones

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte ve světě Claystones!

Co jsou Claystones? S naprostou jistotou lze odpovědět jen velmi těžko - překvapivě a téměř svévolně se začaly rodit před časem - z hlíny (=clay) - a velice záhy počaly vysoce nekontrolovaně nabývat různých podob, ať už co do tvaru, barvy, struktury povrchu, či funkce. Množily se a chovaly chaoticky, tj. musely být nepatrně „zorganizovány“ (prostřednictvím forem a zcela neobvyklých pomůcek a nástrojů) a pro pořádek dopojmenovány (stones=kameny). V „reálu“ je tak nyní můžete potkat jako koule a jiné tvary, ale taky jako nádoby na rostliny, lampy, vázy a… kdovíco ještě… (Claystones v souladu se svou vysoce metamorfózní povahou v budoucnu jistě nejednou překvapí!)

Claystones jsou přizpůsobivé a nenáročné na okolní prostředí. Rády si poleží v přetopených interiérech, ale i v mrazivém a vlhkém exteriéru. (Některé druhy v rámci speciálního testování přežily bez újmy i dlouhou a extrémní zimu 2012/13!). Obdobně velmi dobře a zcela indiferentně přežívají jak v atmosférách vysoce pozitivních vibrací, tak i v disharmonických prostředích nevyladěných rodinných, pracovních a jiných vztahů.

Claystones mluví!!! Některé z Claystones mají skutečně svůj specifický jazyk, který se může jevit jako chrastění… či zvonění. Ale kdo ví… možná může někdo... někdy... zaslechnout i víc…

Claystones mají rády dotek a bez negativních reakcí (ověřeno dlouhodobými testy) se nechají hladit a osahávat. Prostřednictvím některých je možno aktivovat akupunkturní a jiná centra a harmonizovat tak tělesné i duševní procesy!

K čemu neslouží Claystones?

 • k násilnému řešení vztahových rozporů
 • k vytloukání oken
 • k zatloukání spojovacích materiálů
 • k okusování
 • k použití v dalších analogických případech   

Děkujeme za pochopení!

Tomáš Sajvera, tiskový mluvčí Claystones

Příp. něco více o něm i o Claystones: rozhovor

 

Všechny podstatné informace ohledně technologie, barevné a strukturální dekorace, příp. odolnosti Claystones najdete přimo u jednotlivých Claystones v sekci „Zboží“.

Způsob dopravy
Claystones jsou tradiční a tak preferují přepravu prostřednictvím České pošty formou "balíku do ruky", příp. "balíku na poštu" (přeje-li si tak nakupující). Nevylučují ani osobní odběr - přímo v ateliéru svého tvůrce (Uhlířské Janovice na Kutnohorsku) - a následný individuální odvoz (nejlépe luxusním vozem). Claystones jsou náročné na cestovní pohodlí, tj. vždy striktně vyžadují následující zabalení: kartónová krabice, polystyrén, bublinková folie, papír (plus nikdy nezapomínají na prodejní doklad). Balné kalkulují podle vlastní velikosti a množství, příp. i podle náročnosti balení. Claystones nikdy zbytečně neotálejí a na cestu k zákazníkovi se vydávají nejpozději do 3 prac. dnů ode dne obdržení úhrady (pokud výjimečně nestíhají, zasílají upřesňující zprávu). POZN.: POŠTOVNÉ A BALNÉ UVEDENÉ U JEDN. CLAYSTONES JE POČÍTÁNO ZA 1 KUS. S VĚTŠÍM MNOŽSTVÍM OBJEDNANÝCH „STONES“ (A VZHL. K JEJICH VYŠŠÍ VÁZE) SE PRAVDĚPODOBNĚ NAVÝŠÍ I POŠTOVNÉ A BALNÉ (CLAYSTONES UPŘESŇUJÍ ZPRAV. PŘI POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Claystones

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--