Profil uživatele
Tomáš Sajvera
Prodávající
Říčany
Registrace: 1.8.2009

Jsem rád, že jste zavítali na můj fler-profil, jehož prostřednictvím chci představit i nabídnout něco ze své keramické produkce.

Hlína mne okouzlila už téměř před dvaceti lety a nakonec se stala mou profesí. Jde o fascinující materiál s nepředstavitelným množstvím možných přístupů, množstvím možností vytváření i dekorace. Moje tvorba je ryze studiová - vše vyrábím sám, v malých sériích - a kromě vlastních rukou je mým klíčovým výrobním prostředkem hrnčířský kruh. Konečnou podobu výrobkům dávají dvě elektrické pece o kapacitě 60 a 330 litrů. Nevím přesně proč, ale převážná většina mého sortimentu se vyprofilovala ve věci, které jsou nějak spojeny se světlem a svícením - svícny, lampy, lampičky - převážně na přírodní (neelektrické) světlo. Jde převážně o drobnější sortiment, jen občas se najde chvíle na vytvoření něčeho rozměrnějšího (pár ukázek můžete vidět i zde).

V rámci tohoto profilu nabízím převážně keramiku s pracovním názvem "zlatobronz", jejíž "podstatou" je metalická glazura, často kombinovaná s černou matnou engobou. Zcela speciální kategorií je prořezávaná keramika - tu představují obvykle dvoustěnné točené nádoby, kde vnitřní stěna plní svou funkci užitnou, vnější (prořezaná) pak funkci dekorativní. Všechny výrobky mají charakter měkčí kameniny, jsou páleny při teplotě okolo 1150 °C.

Přeji příjemnou prohlídku, příp. i příjemný nákup!

Příp. ještě něco o mě - z trochu jiného úhlu: rozhovor

Dóza

Mísa na noze (43x25 cm)

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako cenný balík. Po domluvě mohu zaslat i jiným způsobem - jako "rychlý" balík "do ruky" nebo "na poštu" (pošta garantuje dodání v pracovní den následující po dni podání) nebo na dobírku. Lze domluvit i osobní odběr - nejlépe přímo v mém ateliéru (Uhlířské Janovice na Kutnohorsku). Balné podle velikosti a počtu zboží, příp. i podle náročnosti balení. Balení: kartónová krabice, polystyrén, bublinková folie, papír. Součástí balíku je prodejní doklad. Odesílání zboží: nejpozději do 3 prac. dnů ode dne obdržení úhrady (pokud nejsem schopen tento termín dodržet, zasílám upřesňující zprávu). POZN.: POŠTOVNÉ A BALNÉ UVEDENÉ U ZBOŽÍ JE POČÍTÁNO ZA 1 KUS. S VĚTŠÍM MNOŽSTVÍM OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ SE MŮŽE NAVÝŠIT I POŠTOVNÉ A BALNÉ (UPŘESŇUJI ZPRAV. PŘI POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.