Domů Profil prodejce cobre
  • Prodejce od r. 2011
  • Plzeň, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 5.8.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR

cobre

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Limitované i otevřené edice autorských fotografií v archivní kvalitě.

Všechny fotografie jsou mým vlastním dílem, bez jakýchkoli omezení autorských práv. U každé z fotografií je uvedeno v jaké edici je vydána.

  • Limitovaná edice (LE)

  • Každý výtisk je jedinečný a signovaný s certifikátem pravosti. Obrázek samotný je vytvořen z jedinečného digitálního negativu a opatřen unikátním kódem. U tohoto typu edice je vyloučena pozdější reedice nebo kopie. Fotografie z této edice NEBUDOU nikdy vydány v otevřené edici.
  • Otevřená edice (OE)

    Je možné odebrat prakticky libovolný počet identických kopií obrazu.


Tisky

Každá fotografie je před tiskem digitálně zpracována a kalibrována. Tisky jsou prováděny v nejvyšší možné kvalitě na archivní papíry nebo plátna (100% bavlna). Technologie tisku a použité materiály zajišťují výborné výsledky a velmi dlouhou barevnou stálost tisku (100 let).

 

Rozměry

Rozměr tisků je od 30 x 30 cm pro čtverec, resp. formát A4 (30 x 40 cm) až do rozměru 100 x 100 cm, resp. formát A0. Uvedený rozměr je rozměr papíru, potištěná plocha je na každé straně o něco menší, závisí na použitém materiálu (papír, plátno) a velikosti. Výchozí velikost obrazů je 50 x 50 cm a uvedená cena je platná pro tuto velikost

Rámování

Volitelně je možné objednat také zarámování obrazu. Možné je použít kovové nebo dřevěné rámy Nielsen. Rámování je možné včetně pasparty.

 

Portfolio a další možnosti tisků

Pokud jste našli zajímavý obrázek v mojí galerii a máte zájem o tisk, neváhejte mě kontaktovat.

Způsob dopravy
Zásilková společnost (preferováno), Česká pošta. Pokud je to možné, bude fotografie v tubusu resp pečlivě zabalena i s rámem, tak aby riziko poškození bylo minimální.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od cobre

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--