Domů Profil prodejce CopankyEvanii
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • *Brno*, ČR
  • 1049 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (70) 100%
Nadšenci: 119
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1049
Registrace: 10.4.2020
Město: *Brno*
Stát: ČR

CopankyEvanii

/ Prodávající
Novinky
1007066
8.5.2022 Objednávky na zakázkovou výrobu budu přijímat do konce května, pak na léto budou v obchodě dostupné pouze skladové výrobky. Pokud plánujete něco na přání, myslete na to :) Zakázková výroba bude znovu možná od září 2022 ❤️ Krásné léto!

Vítejte v mém obchůdku!

Jmenuji se Viola, říkají mi Evanii a už od malička jsem milovala tvořit své sestře na hlavě nejrůznější copánkové kreace. Tato záliba postupem času přešla v celoživotní lásku a pletení copánků se stalo mou obživou. Mým koníčkem je ale také vytváření nejrůznějších vlasových doplňků určených nejen na normální vlasy, ale hlavně na copánky, dready a jiné afroúčesy. A právě ty vám zde chci nabídnout.

 Najdete u mě především pletené gumičky na vlasy, copánky nebo dready, ozdobné copánkové a dreadové gumičky, barevné culíky, peříčkové clip in sponky, látkové čelenky do vlasů nebo barevné dredíky, neboli hairwrapy (atebasy) a v neposlední řadě i ručně vyráběné korálky na dready. Pokud mám na to zrovna náladu, tak občas zabrousím malinko i do výroby šperků. Z těch u mě najdete ponejvíc peříčkové náušnice a náhrdelníky z odstřižků látek:)

 

Miluji barvy, historii, fantastické příběhy a přírodní materiály. Často myslí utíkám do jiných světů, ve kterých čerpám inspiraci. Ráda také recykluji. Pracuji například s odstřižky šátků na nošení dětí, které jsou součástí mnou vyráběných hairwrapů, šátkových čelenek a náhrdelníků.

 

Nebojte se mě oslovit s vašim konktétním přáním! 

 

atebasy (hairwrapy)

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám převážně Zásilkovnou nebo Českou poštou (doporučená zásilka D+1) nejpozději do 3 dnů od obdržení platby v případě, že je zboží skladem. Můžete také zvolit osobní odběr kousek od centra Brna. K balení využívám často recyklovaných obalů, případně bublinkových obálek. Fakturu pošlu na vyžádání (šetřeme přírodu) :) Neuhrazené objednávky ruším po 7 dnech.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od CopankyEvanii

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--