Makáme už opět na plné obrátky, jsme Vám plně k dispozici, takže pište či volejte a přeje krásný rok 2020! Zdraví a děkuje tým Crawler
Profil uživatele
Crawler
Crawler CZ s.r.o. Eva Bakešová | prodávající
Chrast u Chrudimi
Registrace: 29.10.2012

Vítám vás v malé rodinné šicí dílně.

Jsem maminkou dvou dětí a všechny výrobky nejdříve testuji právě na nich - na Lindě a Františkovi, oba jsou zároveň modely na fotkách.

Nedílnou součástí je i šití na zakázku - vznikají  tak nevšední barevné kombinace a někdy i velice přínosné úpravy střihu, takže se nebojte  - jakékoliv podněty jsou vítány.

I když je práce velmi mnoho, tak se stále snažíme udržet přátelskou rovinu spolupráce mezi námi a zákazníkem s tím, že na 1.místě je maximální spokojenost s výrobkem.

Koho zajímá kde se vzal "Crawler"  - kuk sem: ROZHOVOR

Takže vítejte, prohlížejte, pište a nakupujte :-) Práci milujeme a věříme, že ji odvádíme opravdu dobře , tak ať ji máme hodně ;-)

 za celý tým Crawler děkuji, Eva :-)

********************************************************

image

PODÍVEJTE SE DO VÝROBY NAŠICH VÝROBKŮ

JAK NASADIT NAŠI KUKLU NAJDETE ZDE:

NOVINKY JARO - LÉTO 2018

100% MERINO VLNA V GRAMÁŽI 140g  - NAŠE BARVY A VZORY JINDE NENAJDETE ♥ DOUFÁME, ŽE SE BUDOU LÍBIT !

 

 

Vítám vás v malé rodinné šicí dílně.

Jsem maminkou dvou dětí a všechny výrobky nejdříve testuji právě na nich - na  Lindě a Františkovi, oba jsou zároveň modely na fotkách.

Nejraději pracujeme se 100% merinovlnou, 100% BIO bavlnou a v neposlední řadě s materiály s UV ochranou 50+.

Nedílnou součástí je i šití na zakázku - vznikají  tak nevšední barevné kombinace a někdy i velice přínosné úpravy střihu, takže se nebojte  - jakékoliv podněty jsou vítány.

I když je práce velmi mnoho, tak se stále snažíme udržet přátelskou rovinu spolupráce mezi námi a zákazníkem s tím, že na 1.místě je maximální spokojenost s výrobkem.

Koho zajímá kde se vzal "Crawler"  - kuk sem: ROZHOVOR

Takže vítejte, prohlížejte, pište a nakupujte :-) Práci milujeme a věříme, že ji odvádíme opravdu dobře , tak ať ji máme hodně ;-)

 za celý tým Crawler děkuji, Eva :-)

******** JARO / LÉTO 2017 *******************************

Protože se nám zima pomalu chýlí ke konci, tak jsme pro Vás přichystali nášup novinek. Věřím, že MERINO ZÁVISLÁKŮM udělají velikou radost :-) A aby bylo jasno - ještě to není všechno, ale raději budeme dávkovat po částech Bláznivý

Zde krátké představení ♥

TAK CO NA NĚ ŘÍKÁTE ? Pusa

******** PODZIM / ZIMA 2016 ************************

Již brzy budou v prodeji nové výrobky, nové barevné kombinace a další novinky budou přibývat postupně až do konce roku, takže je na co se těšit, ale budeme dávkovat postupně :-)

A ochutnávka z focení:

Malý Kubík (8měsíců) nafotil doplňky do sortimentu pro nošence. Byl úžasný a ač mě viděl poprvé v životě, tak se nechal navázat do šátku a užili jsme si spolu krásné chvilky ♥

Botičky ze softshellu a merina, merino ponožky a dvouvrstvý merino kulíšek.

A NAŠE ÚÚÚŽASNÁ MERINO PARTA

zleva František, Linda, Madlenka a Máťa

******** JARO / LÉTO 2016 ***************************

VIDEO RECENZE Z KUWAIT CITY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TENKÉ RESP. CELOROČNÍ MERINO :

INDIÁNI NA SMETANOVÉ A INDIÁNI NA ŽLUTÉ 155g/m2

KOČIČKY A PEJSCI NA RŮŽOVÉ 155G/m2

TYRKYSOVÁ 140G

 

SMETANOVÁ 140G

HNĚDÉ LETNÍ MERINO - GRAMÁŽ 155g

ZELENÉ LETNÍ MERINO - GRAMÁŽ 155g

ŽLUTÉ LETNÍ MERINO - GRAMÁŽ 155g

 

ŠEDÉ MERINO 140G

RŮŽOVÉ 155G/m2

 

 

KAKTUSY 155G/m2

 

 

SILNÉ ZIMNÍ MERINO - GRAMÁŽ 210-245g/m2

LIŠKY NA ZRZAVÉ 210g

(!!! DOČASNĚ VYPRODÁNO !!!) LIŠKY NA KRÉMOVÉ 210g

 

BORDÓ LIŠKY 210g

 

ORLI NA GRAFITOVÉ 210g

ORLI NA RŮŽOVÉ 210g

Dvoubarevní ORLI NA GRAFITOVÉ 210g

MEDVÍDEK NA BORDÓ 210g


MEDVÍDEK NA TYRKYSOVÉ 210g

KVĚTY ZIMNÍ MERINO 210g 

 

TYRKYSOVÉ ZIMNÍ MERINO (210g/m2)

GRAFITOVÉ ZIMNÍ MERINO (210g/m2)

 

 

KRÉMOVÉ ZIMNÍ MERINO (210g/m2)

ZRZAVÉ ZIMNÍ MERINO (245g/m2)

ŠEDÉ ZIMNÍ MERINO (245g/m2)

 

MANGO ZIMNÍ MERINO 245g

 

BRUSINKOVÉ ZIMNÍ MERINO 245g

BORDÓ 220g

 RŮŽOVÁ 210g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍČKŮ ♥ Srdečné díky za poskytnutí fotek ♥

Pokud i Vy chcete poskytnou fotku do galerie, tak ji stačí zaslat do IP - předem velké díky♥ A zároveň se omlouvám, pokud jsem některé fotky od Vás nezveřejnila, pravděpodobně jsou ztracené v záplavě pošty, klidně proto můžete zaslat znovu, pokud se zde nenajdete, děkuji ♥

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, obyčejně 35Kč/doporučený balíček 65kč / balík do ruky 110kč / Kurýr GLS 100 Ceny poštovného jsou vč. DPH.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

společnosti CRAWLER CZ s.r.o.
se sídlem B.Němcové 176, 538 51 Chrast
IČO 06181490 DIČ  CZ06181490

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Tyto všeobené obchodní podmínky ( dále jen „VOP“ ) obchodní společnosti Crawler CZ s.r.o. se sídlem B.Němcové 176, 538 51 Chrast, IČO 06181490 ( dále jen „prodávající ) se použijí pro smluvní vztahy uzavírané v internetovém obchodě Crawler na fler.cz.

1.2. Poštovní adresa pro doručování prodávajícímu je B.Němcové 176, PSČ 538 51 Chrast. 
Telefonní číslo prodávajícího je +420 731 591 614 .
Kupujícím je spotřebitel (přičemž spotřebitelem je ve smyslu občanského zákoníku každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná) nebo jiná osoba (dále jen „kupující“).

1.3. Práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího se řídí těmito VOP (účinnými ke dni odeslání objednávky kupujícím) a českým právním řádem. Právní vztahy výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění (dále jen „OZ“), a ostatními souvisejícími předpisy.

2. VZNIK SMLOUVY

2.1. Dodávka zboží se uskuteční pouze na základě objednávky učiněné kupujícím prostřednictvím objednávkového formuláře podle platné nabídky prodávajícího zveřejněné na internetových stránkách prodávajícího pod crawler-shop.cz. Ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 OZ se vylučuje objednávka s dodatkem nebo odchylkou od nabídky prodávajícího. Objednávku lze učinit také telefonicky. V takovém případě je objednávkový formulář na základě telefonické objednávky kupujícího vyplněn a odeslán za kupujícího prodávajícím. Takto učiněná objednávka se považuje za objednávku učiněnou kupujícím a dále se řídí veškerými ustanoveními těchto VOP.

2.2. Každá objednávka musí obsahovat nejméně tyto podstatné údaje:
a) identifikační údaje kupujícího – jeho jména, příjmení, adresy bydliště, telefonního čísla;
b) identifikaci zboží dle nabídky prodávajícího;
c) požadované množství zboží;
d) cenu;
e) místo dodání, nebude-li místo dodání díla uvedeno, má se za to, že je jím adresa bydliště kupujícího;
f) volbu způsobu dodání včetně souhlasu s náklady na dodání.
Neobsahuje-li objednávka požadované údaje, nepovažuje se za řádnou objednávku a není možné ji tak, jak byla kupujícím odeslána, potvrdit. Prodávající kontaktuje v takovém případě bez zbytečného odkladu telefonicky nebo e-mailem kupujícího za účelem odstranění vad objednávky.

2.3. Objednávka je doručena prodávajícímu prostřednictvím elektronické komunikace. Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že se seznámil s těmito VOP a souhlasí s nimi. Kupující je oprávněn objednávku odvolat (stornovat) ve lhůtě 24 hodin od jejího odeslání,a to interní poštou, to však pouze tehdy, bude-li odvolání objednávky doručeno prodávajícímu dříve, než prodávající odeslal kupujícímu potvrzení objednávky.

2.4. Po doručení objednávky prodávající neprodleně (zpravidla do 24 hodin od jejího obdržení) potvrdí kupujícímu její obdržení. Součástí potvrzení obdržení objednávky je zpravidla i potvrzení samotné objednávky. Potvrzení objednávky je prodávající oprávněn učinit i samostatně.

2.5. Doručením objednávky prodávajícímu je mezi stranami uzavřena kupní smlouva (dále také jako „smlouva“). Přitom platí, že platná nabídka zboží zveřejněná na internetových stránkách je činěna s výhradou vyčerpání zásob nebo ztráty schopnosti prodávajícího plnit.

2.6. Prodávající je oprávněn nepotvrdit objednávku nebo její část a zároveň od smlouvy

nebo její části odstoupit v těchto případech:
a) zboží se již nevyrábí;
b) zboží se již nedodává;
c) zboží je již vyprodáno;
d) výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží;
e) existuje jiný relevantní důvod, pro který po prodávajícím nelze spravedlivě

požadovat potvrzení objednávky a plnění smlouvy. V případě, že tato situace nastane, kontaktuje prodávající bez zbytečného odkladu kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou kupní cenu a objednávka nebyla prodávajícím potvrzena, bude mu tato částka vrácena, a to nejpozději do 30 dnů od oznámení nemožnosti potvrzení objednávky.

2.7. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením smlouvy (jako jsou náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

2.8. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem dodání zboží kupujícímu.

3. DODÁNÍ ZBOŽÍ

3.1. Zboží se dodává na místo dodání určené kupujícím v objednávce. Kupující může zvolit i jiné místo dodání zboží, než které označil jako svoji adresu bydliště. V takovém případě kupující uvede v objednávkovém formuláři toto místo dodání a kontaktní osobu zmocněnou k převzetí zboží v tomto místě. Toto místo se pak považuje i za místo k úhradě kupní ceny, nebude-li uhrazena jinak. Zboží se dodává pouze na území České republiky.

3.2. Místo dodání potvrdí prodávající kupujícímu v potvrzení objednávky.

3.3. Obvyklá lhůta pro dodání zboží činí 5pracovních dní. Není-li zboží skladem, může dodací lhůta činit až 30 dnů, o čemž bude kupující prostředky elektronické komunikace při potvrzení objednávky prodávajícím nebo bez zbytečného odkladu po tomto potvrzení vyrozuměn. Po marném uplynutí i této lhůty je možno s kupujícím sjednat další dodací lhůtu; není-li tato sjednána, považuje se smlouva za zrušenou.
Prodávající i kupující jsou si povinni v takovém případě vydat, co již bylo plněno.

3.4. Zboží je dodáváno těmito způsoby:
a) prostřednictvím smluvního přepravce/dopravce;
b) prostřednictvím držitele poštovní licence (dále také jen „poštou“).

Prodávající předá smluvnímu přepravci zboží zpravidla do 48hodin od uzavření smlouvy, byla-li zvolena platba dobírkou, případně v téže lhůtě od zaplacení kupní ceny

(viz. bod 4.3.), byl-li zvolen jiný způsob platby, než dobírkou. Kupující bere výslovně na vědomí, že v případě zvolení způsobu platby převodem na účet uvedená lhůta počíná běžet až okamžikem připsáním kupní ceny na účet prodávajícího. V případě realizace objednávky v době marketingové akce nebo v jiných situacích se může doba expedice prodloužit.

3.5. V případě nezastižení kupujícího na adrese místa dodání zanechá přepravce oznámení a pokusí se zboží doručit následující pracovní den, resp.si dohodnout ( telefonicky či jiným vhodným způsobem ) s kupujícím jiný termín dodání. Doručuje-li zboží držitel poštovní licence a není-li kupující v místě dodání zastižen, postupuje se podle pravidel pro doručování stanovených držitelem poštovní licence. Případné vícenáklady spojené s opakovanými pokusy o doručení zboží je kupující povinen prodávajícímu na jeho výzvu uhradit.

3.6. Zboží je dodáváno v běžných obalech od výrobce. Spolu s objednaným zbožím je dodáván návod k údržbě výrobku. Při dodání zboží je kupujícímu zaslána faktura ve formě pdf s náležitostmi daňového dokladu. Kupující, popřípadě jiná osoba, která je k převzetí zboží kupujícím zmocněna, musí svým podpisem na příslušném dokumentu potvrdit řádné převzetí objednaného zboží spolu se všemi uvedenými doklady.

3.7. Nebezpečí škody na věci přechází na kupujícího předáním věci k přepravě třetí osobě (držiteli poštovní licence/přepravci).

4. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

4.1. Cenou zboží je cena uvedená v aktuální nabídce prodávajícího na crawler-shop.cz platná ke dni odeslání objednávky kupujícím. Cena se stává závaznou uzavřením smlouvy.

4.2. Úhrada kupní ceny je možná následujícími způsoby:

  • a) dobírkou při dodání objednaného zboží poštou;
  • b) v hotovosti při převzetí zboží od smluvního přepravce;
  • c) bezhotovostně na účet prodávajícího vedený u Moneta Money Bank, a.s. číslo účtu 223142540/0600, resp. na číslo účtu 223250031/0600 a to při odesílání objednávky

4.3. Platby kupní ceny uskutečňované bezhotovostně se považují za provedené okamžikem jejich připsání na účet prodávajícího. Platby, jejichž provedení je mezi prodávajícím a kupujícím sjednáno v hotovosti, se považují za provedené okamžikem jejich provedení osobě zmocněné k tomu prodávajícím nebo pracovníku držitele poštovní licence nebo pracovníku smluvního přepravce.

5. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

5.1. Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, od smlouvy o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit.

5.2. Nejedná-li se o případ uvedený v čl.5.1. či o jiný případ, kdy nelze od smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst.1 občanského zákoníku právo od smlouvy odstoupit a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od smlouvy může kupující využít vzorový formulář poskytovaný prodávajícím, jenž tvoří přílohu VOP. Odstoupení od smlouvy může kupující zasílat mimo jiné na adresu provozovny či na adresu elektronické pošty prodávajícího.

5.3. V případě odstoupení od smlouvy dle čl.5.2. VOP se smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

5.4. V případě odstoupení od smlouvy dle čl.5.2. VOP vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím či jiným způsobem, pokud s tím kupující bude souhlasit a nevzniknou tím kupujícímu další náklady. Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí.

5.5. Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst oproti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5.6. Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

5.7. Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím vrátit i poskytnutý dárek.

6. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

6.1. Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy ( zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku ).

6.2. Kupující je povinen si dodané zboží při převzetí důkladně prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných vadách. Na pozdější reklamace ohledně druhu, množství nebo poškození zboží při dopravě nemusí být brán zřetel. Převzetím zboží se rozumí jeho převzetí od prodávajícího, držitele poštovní licence či smluvního přepravce. Převzetí zboží stvrzuje kupující podpisem dodacího (přepravního) listu či jiného příslušného dokumentu. Svým podpisem zároveň stvrzuje, že zboží bylo dodáno v pořádku. Má-li zboží jakékoli zjevné vady v okamžiku převzetí nebo nesouhlasí-li druh zboží nebo jeho množství, je nutné tyto skutečnosti poznamenat na dodacím (přepravním) listě či jiném příslušném dokumentu. Je-li zboží poškozené, může kupující převzetí odmítnout

6.3. Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal:

6.3.1. má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné,

6.3.2. se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá,

6.3.3. zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy,

6.3.4. je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a

6.3.5. zboží vyhovuje poždavkům právních předpisů.

6.4. Ustanovení uvedená v čl.6.3. VOP se nepoužijí u zboží prodávaného za nižší cenu na vadu, pro kterou byla nižší cena ujednána, na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním, u použitého zboží na vadu odpovídající míře používání nebo opotřebení, kterou zboží mělo při převzetí kupujícím, nebo vyplývá-li to z povahy zboží.

6.5. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí.

6.6.
6.6.1. Kupující je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí zboží, je-li na prodávaném zboží, na jeho obalu, v návodu připojenému ke zboží nebo v reklamě v souladu s jinými právními předpisy uvedena doba, po kterou lze zboží použít, použijí se ustanovení o záruce za jakost – viz čl. 6.7. níže).

6.6.2. Požádá-li o to kupující, potvrdí mu prodávající v písemné formě, v jakém rozsahu a po jakou dobu trvají jeho povinnosti v případě vadného plnění. Prodávající má povinnosti z vadného plnění nejméně v takovém rozsahu, v jakém trvají povinnosti z vadného plnění výrobce. V potvrzení uvede i své jméno, sídlo a identifikující údaj, popřípadě i další údaje potřebné ke zjištění jeho totožnosti. Nebrání-li tomu povaha zboží, lze takové potvrzení nahradit dokladem o zakoupení zboží obsahujícím uvedené údaje.

6.6.3. Nemá-li zboží vlastnosti stanovené v čl. 6.3.1., může kupující požadovat i dodání nového zboží bez vad, pokud to není vzhledem k povaze vady nepřiměřené, ale pokud se vada týká pouze součásti zboží, může kupující požadovat jen výměnu součásti; není-li to možné, může odstoupit od smlouvy. Je-li to však vzhledem k povaze vady neúměrné, zejména lze-li vadu odstranit bez zbytečného odkladu, má kupující právo na bezplatné odstranění vady.

6.6.4. Právo na dodání nového zboží nebo výměnu součásti má kupující i v případě odstranitelné vady, pokud nemůže zboží řádně užívat pro opakovaný výskyt vady po opravě nebo pro větší počet vad. V takovém případě má kupující i právo od smlouvy odstoupit.

6.6.5. Neodstoupí-li kupující od smlouvy nebo neuplatní-li právo na dodání nového zboží bez vad, na výměnu jeho součásti nebo na opravu zboží, může požadovat přiměřenou slevu. Kupující má právo na přiměřenou slevu i v případě, že mu prodávající nemůže dodat nové zboží bez vad, vyměnit jeho součást nebo zboží opravit, jakož i v případě, že prodávající nezjedná nápravu v přiměřené době nebo že by zjednání nápravy spotřebiteli působilo značné obtíže.

6.6.6. Právo z vadného plnění kupujícímu nenáleží, pokud kupující před převzetím zboží věděl, že zboží má vadu, anebo pokud kupující vadu sám způsobil. Za případy, kdy kupující vadu sám způsobil, se považují mimo jiné případy, kdy je vada způsobena v důsledku: a) použití zboží v rozporu s návodem k použití, b) údržby zboží v rozporu s návodem o údržbě nebo c) mechanického poškození zboží ( např. roztrhnutí, rozříznutí, zašpinění atpod.).

6.6.7. Má-li zboží vadu, z níž je prodávající zavázán, a jedná-li se o zboží prodávané za nižší cenu, má kupující místo práva na výměnu zboží právo na přiměřenou slevu.

6.6.8. Uplatní-li kupující právo z vadného plnění, potvrdí mu prodávající nejpozději do pěti (5) dnů ode dne přijetí reklamace v písemné formě, kdy kupující právo uplatnil, jakož i způsob provedení opravy a dobu jejího trvání. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdrží od kupujícího reklamované zboží.

6.7.
6.7.1. Zárukou za jakost se prodávající zavazuje, že zboží bude po určitou dobu způsobilé k použití pro obvyklý účel nebo že si zachová obvyklé vlastnosti. Tyto účinky má i uvedení záruční doby nebo doby použitelnosti zboží na obalu nebo v reklamě. Záruka může být poskytnuta i na jednotlivou součást zboží.

6.7.2. Určují-li smlouva a prohlášení o záruce různé záruční doby, platí doba z nich nejdelší. Ujednají-li však strany jinou záruční dobu, než jaká je vyznačena na obalu jako doba použitelnosti, má přednost ujednání stran.

6.7.3. Záruční doba činí 24 měsíců a běží od odevzdání zboží kupujícímu.

6.7.4. Kupující nemá právo ze záruky, způsobila-li vadu po přechodu nebezpečí škody na zboží na kupujícího vnější událost. To neplatí, způsobil-li vadu prodávající.

6.8.
6.8.1. Práva z vady i práva ze záruky za jakost se uplatňují u prodávajícího:
a) poštou na adrese sídla prodávajícího B.Němcové 176, PSČ 538 51 Chrast, nebo
b) interní poštou
Kupující je povinen při reklamaci jednoznačně identifikovat příslušnou smlouvu ( nejlépe uvést: číslo a den objednávky, datum převzetí zboží ) a doložit, že je osobou oprávněnou k uplatnění reklamace ( nejlépe doložením dokladu o vlastnictví zboží - např. fakturou ) a dále uvést stručný popis vad, nejlépe s fotodokumentací.

6.8.2. Prodávající je povinen kupujícímu vydat písemné potvrzení o tom, kdy kupující právo uplatnil, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace kupující požaduje; a dále potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání, případně písemné odůvodnění zamítnutí reklamace.

6.8.3. Prodávající rozhodne o reklamaci ihned, ve složitých případech do tří pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu zboží či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne na delší lhůtě. O vyřízení reklamace vyrozumí prodávající kupujícího v písemně nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

7. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

7.1. Kupující uděluje odesláním objednávky prodávajícímu souhlas se zpracováním všech jím vyplněných osobních a jiných údajů v objednávce, tedy zejména jména, příjmení, identifikačního čísla, daňového identifikačního čísla, bydliště nebo sídla, adresy pro doručování, telefonního čísla a e-mailové adresy, (dále jen „osobní údaje“).
Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou, a to k obchodním a marketingovým potřebám společnosti CRAWLER CZ s.r.o., včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (zejména formou e-mailu a SMS zpráv).
Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Kupující bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

7.2. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje kupujícího poskytnuté prodávajícímu bude považovat za důvěrné a použije je pouze ke splnění smlouvy uzavřené s kupujícím a k dalším účelům uvedeným v předchozím odstavci. Prodávající nebude předávat osobní údaje kupujícího žádné třetí osobě s výjimkou situací, kdy je předání osobních údajů třetí osobě nezbytné v souvislosti s distribucí či platebním stykem týkajícím se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

7.3. Kupující má právo na kontrolu a přístup ke svým osobním údajům, a to po zadání hesla v rámci svého uživatelského účtu, případně jinými způsoby stanovenými zákonem. Kupující má právo měnit a aktualizovat své osobní údaje, a to po zadání hesla v rámci svého uživatelského účtu. Pokud o to kupující písemně požádá, prodávající ukončí zpracovávání osobních údajů kupujícího a tyto osobní údaje zlikviduje.

7.4. Společnost CRAWLER CZ s.r.o. je registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00074496.

8. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

8.1. Vyskytnou-li se na straně prodávajícího jím nezaviněné neodstranitelné překážky bránící splnění jeho závazků vůči kupujícímu, má prodávající právo od smlouvy jednostranně písemně odstoupit a kupujícímu je povinen neprodleně vrátit uhrazenou částku. Prodávající neodpovídá kupujícímu za nesplnění povinností z uzavřené smlouvy ani za škodu způsobenou takovým nesplněním, pokud k nesplnění povinností dojde z důvodů nepředvídaných a neodvratitelných událostí, kterým prodávající nemohl zabránit. Prodávající neodpovídá kupujícímu za škody vzniklé na základě kupujícím uzavřených smluv s jinými osobami, zejména za škody následné a nepřímé.

8.2. Kupující prohlašuje, že má zajištěny peněžní prostředky k úplnému uhrazení ceny za zboží. Kupující není oprávněn postoupit jakoukoliv svoji pohledávku za prodávajícím na třetí subjekt. Kupující není oprávněn jednostranně započíst jakýkoliv svůj závazek vůči prodávajícímu s jakoukoliv svojí pohledávkou za prodávajícím.

8.3. Pro posouzení všech ustanovení uzavřené smlouvy a případné spory z této smlouvy je rozhodné právo České republiky a příslušné jsou soudy České republiky.

8.4. Smlouva mezi prodávajícím a kupujícím včetně těchto VOP je uzavřena v českém jazyce.

8.5. Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) OZ sděluje prodávající, že s mimosoudní stížností se spotřebitel může obrátit na kontrolní orgán, kterým je Česká obchodní inspekce. Česká obchodní inspekce vyřizuje mimosoudní stížnosti spotřebitelů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpisy.

8.6. Aktuální znění těchto VOP se zveřejňuje na internetu a odkaz na jejich úplné znění (internetovou adresu, kde lze úplné znění získat) obsahuje každý objednávkový formulář/smlouva. Odesláním objednávky potvrzuje kupující svůj výslovný, úplný a bezvýhradný souhlas se zněním aktuálních VOP. Prodávající je oprávněn kdykoliv jednostranně změnit VOP s účinností od data, které určí, přičemž toto datum nesmí předcházet datu vyhlášení jejich nového znění na internetu. Obsahuje-li smlouva úpravu práv a povinností smluvních stran odlišnou od znění těchto VOP, má přednost znění smlouvy.

8.7. Tyto VOP nabývají účinnosti dnem 19.7. 2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
869213
11.3.2020 VLOŽENY nové vzory z merino kolekce jaro-léto ♥ Další novinky budou přibývat!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím