Profil uživatele
Creative.ewe
Prodávající
Olomouc
Registrace: 30.11.2008

 

 

Dobrý den,vítejte barevném světě kreativity

Tvořit jsem začala v touze darovat originalitu pro své blízké.Je to pro mě i způsob relaxace a smysluplně strávený čas.Začínala jsem batikováním a postupně jsem se s radostí pouštěla do dalších kreativních činností a tak jsem objevila svět korálků,klubíček,barev,látek...co mě ale dostalo nejvíce - je recyklace.Hned tak něco nevyhodím a přemýšlím,jestli by se to dalo ještě na něco použít.V dnešním světě,kdy výrobky jsou na jedno použití,má recyklace své místo.

Tvořím podle momentální nálady,Mrkáčekale i potřeb rodiny.Pokud vyzkouším něco nového,s pečlivostí a láskou se do toho ponořím...a po pravdě,někdy je to metoda"pokus-omyl" a o to větší radost z výsledku.

V poslední době přispívám svou tvorbou na různé charitativní projekty,jako jsou dobročinné bazárky nebo aukce,převážně na podporu zvířátek.Ťap, ťap...

Pokud by se Vám zalíbil nějaký kousek už z prodaného,není problém se spolu domluvit a na Vaše přání zhotovit podobný.

Děkuji za milou návštěvu a přeji příjemný den s úsměvem ÚsměvŠtěstíKrásný den

 

        

 

Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...Ťap, ťap...  

 

Jsem členkou klubu Zvířata v nesnázích (ZVN) - Pomoc zvířatům v útulcích, pokud je výrobek otlapkován , půjde výtěžek z jeho prodeje  na pomoc  útulku, který je uveden přímo u výrobku , takže si uděláte nejen radost  ale ještě uděláte dobrý skutek , předem  děkuji.

 https://www.fler.cz/fler-kluby?action=detail&id=267

                                                 

Další informace o činnosti klubu a jeho akcích najdete zde: www.fler.cz/zvn 

 

Aktuální akci pořádáme ve prospěch ježků ze Záchranné stanice pro zraněné živočichy na Huslíku.

Akce potrvá od 1.10.2018 do 11.1.2019

Kočka posílá polibekZDE NAJDETE FLERBOX S VĚNOVANÝMI VÝROBKYZamilovaná kočka

Výrobky budou přibývat po celou dobu akce. Utržené penízky posílá každý tvůrce sám za sebe přímo na účet útulku až po skončení akce.

 

                                  

 

 

 

 

Uložit

Způsob dopravy
Zásilku posílám co nejdříve po Vašem zaplacení,doporučeně českou poštou.Balím podle charakteru zboží do bublink.obálky či krabičky,dávám přednost recyklovaným obalům. Osobní odběr v Olomouci je samozřejmostí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.