Profil uživatele
Cukrarna-z-filcu
Prodávající
Kostelec nad Černými lesy
Registrace: 27.4.2014

Ahoj!

 

Šití sladkostí z filcu se věnuji již delší dobu, původně měly všechny výrobky sloužit jako domácí cukrárna pro mé vlastní děti, avšak nejenže ještě žádné děti nemám, v dohledné době je ani neplánuji, dortíky se hromadí a mně se se šítím dalších nechce přestávat, protože v neposlední řadě - jejich výroba mě hrozně baví :)

Doufám tedy, a těším se, že touto cestou pomohu dovybavit cukrárny a kavárny dalším dětem, které preferují kreativní hračky před těmi moderními.

Pojďme si tedy zahrát na cukrárnu!

Copyright Tender Care Czech - www.facebook.com/tcczech/

 

Veškerý sortiment je výráběný výhradně jen z filcu doplněného výjimečně korálky. Nejsou dobarovavané. Nápň tvoří kuličky PES - klasická měkkoučká plyšáková náplň. Obvykle jsou v dortíkách, které mají rovné plochy, tyto dvě plochy podlepené tvrdým papírem, aby se nenadouvaly a zůstaly autentické. Vrchní zdobení jako šlahačka, jahůdky či čokoláda jsou lepené tavnou pistolí - jednak aby opravdu dobře držely a také aby se v případě nutnosti opět snadno daly přichytit zpět.

Dorty a zákusky jsou skvělou didaktickou hračkou pro děti od útlého věku, zároveň ale mohou sloužit jako praktická proprieta ve fotoateliérech, jako dekorace či jako milý a vtipný dárek.

Copyright Tender Care Czech - www.facebook.com/tcczech/

Veškeré dortíky jsou ručně šité a jejich výroba chvíli trvá, prosím tedy za pochopení, že veškeré objednávky na míru či objednávky dortů, které momentálně nejsou připravené, mohou být v prodlení až 14 dnů. Děkuji :)

 

Helen

Způsob dopravy
Doprava českou poštou jako doporučený balíček
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.