Profil uživatele
Cukrarna-z-filcu
Prodávající
Kostelec nad Černými lesy
Registrace: 27.4.2014

Ahoj!

 

Šití sladkostí z filcu se věnuji již delší dobu, původně měly všechny výrobky sloužit jako domácí cukrárna pro mé vlastní děti, avšak nejenže ještě žádné děti nemám, v dohledné době je ani neplánuji, dortíky se hromadí a mně se se šítím dalších nechce přestávat, protože v neposlední řadě - jejich výroba mě hrozně baví :)

Doufám tedy, a těším se, že touto cestou pomohu dovybavit cukrárny a kavárny dalším dětem, které preferují kreativní hračky před těmi moderními.

Pojďme si tedy zahrát na cukrárnu!

Copyright Tender Care Czech - www.facebook.com/tcczech/

 

Veškerý sortiment je výráběný výhradně jen z filcu doplněného výjimečně korálky. Nejsou dobarovavané. Nápň tvoří kuličky PES - klasická měkkoučká plyšáková náplň. Obvykle jsou v dortíkách, které mají rovné plochy, tyto dvě plochy podlepené tvrdým papírem, aby se nenadouvaly a zůstaly autentické. Vrchní zdobení jako šlahačka, jahůdky či čokoláda jsou lepené tavnou pistolí - jednak aby opravdu dobře držely a také aby se v případě nutnosti opět snadno daly přichytit zpět.

Dorty a zákusky jsou skvělou didaktickou hračkou pro děti od útlého věku, zároveň ale mohou sloužit jako praktická proprieta ve fotoateliérech, jako dekorace či jako milý a vtipný dárek.

Copyright Tender Care Czech - www.facebook.com/tcczech/

Veškeré dortíky jsou ručně šité a jejich výroba chvíli trvá, prosím tedy za pochopení, že veškeré objednávky na míru či objednávky dortů, které momentálně nejsou připravené, mohou být v prodlení až 14 dnů. Děkuji :)

 

Helen

Způsob dopravy
Doprava českou poštou jako doporučený balíček
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím