Customers from the EU/Slovakia may pay for their goods via payment to my bank account at FIO Bank. In case you were interested in this option, contact me through the internal Fler mail - accessable from the red icon that is located... více »
Profil uživatele
Dagmar Jelínková
Dagmar Jelínková | prodávající
Praha
Registrace: 7.11.2012
 
Label: Dagmaar ® design by Dagmar Jelínková
Tvořím exkluzivní autorské signované limitované kolekce hedvábných šátků a šál, vyrobené technologií malosériového ručního sítotisku na 100% hedvábí kvality twill. Tato náročná klasická technologie je nejkvalitnější volbou potisku hedvábí. Jedná se o soutisk pěti až šesti barev, kdy se každá barva tiskne zvlášť. Nevím u nás o nikom, kdo by tento profesionální způsob výroby na své autorské kolekce používal. 
Mám ambici být českou ,,Hermès" s šátky, které pohladí po duši a odliší svou nositelku od běžné produkce. Garantuji, že moje výrobky jsou uměleckým předmětem vycházejícím z autorského návrhu a jsou realizovány unikátní technologií. Šátky značky Dagmaar zdobí visačka s hrdým označením „vyrobeno v České republice“.

Elegance, styl, noblesa, unikátnost, a špičková kvalita materiálu i samotného provedení – to vše charakterizuje šátky značka Dagmaar. Jejich nezaměnitelným poznávacím znamením je nadčasový design.

Motto značky: "RODÍ SE JAKO DOPLNĚK, NOSÍ SE JAKO ŠPERK"

MgA. Dagmar Jelínková patří k tvůrcům v oblasti současného umění a designu. Vystudovala pražskou UMPRUM, a vedle designu textilu zasahuje i do dalších výtvarných oblastí – grafického designu, porcelánu, malby, kresby a grafiky. Tvoří také pod autorskou značkou JeD (logické spojení počátečních písmen jména).
Tématem její tvorby je svět plný touhy, vášní, podobenství a symbolů. 
Její tvorba je zastoupena ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze, v Moravské galerii v Brně a soukromých sbírkách doma a v zahraničí
(= citace z katalogu).

 
 
 
Pro hedvábné kolekce byly specielně vytvořeny krabičky v podobě kabelky našim předním obalovým designérem Janem Činčerou.
V případě zájmu o originální dárkovou krabičku-kabelku si ji přidejte ve zboží do objednávky - viz moje kategorie KRABIČKY.
Posílám je s šátkem rozložené v jedné zásilce, a jejich složení je velmi jednoduché (viz návod).
Novinkou jsou luxusní krabičky z papíru, určené ať už k běžnému ukládání Vašeho šátku nebo k dárkovému balení KRABIČKA BOX.
 
Běžně jsou šátky zabaleny v originální Tyvek obálce Dagmaar a zasílány jako cenné psaní. Futuristický materiál Tyvek® evokuje hedvábný omak, je nezničitelný a voděodolný. Obálky mají i další možnosti využití. Při nákupu můžete platit i kartou.
 
V Praze (v centru) mohu předat osobně - neplatíte pak poštovné!
 
 
 
 
 
Zvu Vás na návštěvu do mého e-shopu s autorským porcelánem Porcelán JeD
 
Fakturace

Pro každou objednávku je elektronicky vystavena faktura. Podle ustanovení § 8 zákona č. 235/2004 Sb. faktura nemusí obsahovat originál razítka a podpis. Pokud si ji chcete uložit ve svém počítači a být tak šetrní k životnímu prostředí, nebo pokud si jí chcete vytisknout, je dostupná v sekci Objednávky. Stačí, když si otevřete Vaší objednávku a vyhledáte v dolní části nadpis Možnosti platby.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, pro Českou republiku posílám doporučeně v bublinkové obálce. Pro země EU a Slovensko jako cenné psaní, dle ceníku České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
743656
25.8.2018 Dagmaar je ve VOGUE.cz!Vše si můžete přečíst na webu:Vogue.cs/Fashion/Doplňky/Šátky, jaké u nás nikdo jiný nedělá
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.