Domů Profil prodejce Dagmar Jelínková
Dagmar Jelínková
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha, ČR
  • 229 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 402
Aktivita: aktivní
Prodáno: 229
Registrace: 7.11.2012
Město: Praha
Stát: ČR

Dagmar Jelínková

/ Prodávající
Novinky
743656
25.8.2018 Dagmaar je ve VOGUE.cz!Vše si můžete přečíst na webu:Vogue.cs/Fashion/Doplňky/Šátky, jaké u nás nikdo jiný nedělá
 
Label: Dagmaar ® design by Dagmar Jelínková
Tvořím exkluzivní autorské signované limitované kolekce hedvábných šátků, vyrobené technologií malosériového ručního sítotisku na 100% hedvábí kvality twill. Tato náročná klasická technologie je nejkvalitnější volbou potisku hedvábí. Jedná se o soutisk pěti až šesti barev, kdy se každá barva tiskne zvlášť. 
Mám ambici být českou ,,Hermès" s šátky, které pohladí po duši a odliší svou nositelku od běžné produkce. Garantuji, že moje výrobky jsou uměleckým předmětem, mým autorským návrhem a jsou realizovány unikátní technologií. Šátky značky Dagmaar zdobí visačka s hrdým označením „vyrobeno v České republice“.

Elegance, styl, noblesa, unikátnost, a špičková kvalita materiálu i samotného provedení – to vše charakterizuje šátky značka Dagmaar. Jejich nezaměnitelným poznávacím znamením je nadčasový design.

Motto značky: "RODÍ SE JAKO DOPLNĚK, NOSÍ SE JAKO ŠPERK"

MgA. Dagmar Jelínková patří k tvůrcům v oblasti současného umění a designu. Vystudovala pražskou UMPRUM, a vedle designu textilu zasahuje i do dalších výtvarných oblastí – grafického designu, porcelánu, malby, kresby a grafiky. Tvoří také pod autorskou značkou JeD (logické spojení počátečních písmen jména).
Tématem její tvorby je svět plný touhy, vášní, podobenství a symbolů. 
Její tvorba je zastoupena ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze, v Moravské galerii v Brně a soukromých sbírkách doma a v zahraničí
(= citace z katalogu).

 
 
 
Pro hedvábné kolekce byly specielně vytvořeny krabičky v podobě kabelky našim předním obalovým designérem Janem Činčerou.
V případě zájmu o originální dárkovou krabičku-kabelku si ji přidejte ve zboží do objednávky - viz moje kategorie KRABIČKY.
Posílám je s šátkem rozložené v jedné zásilce, a jejich složení je velmi jednoduché (viz návod).
Novinkou jsou luxusní krabičky z papíru, určené ať už k běžnému ukládání Vašeho šátku nebo k dárkovému balení KRABIČKA BOX.
 
Běžně jsou šátky zabaleny v originální Tyvek obálce Dagmaar a zasílány jako cenné psaní. Futuristický materiál Tyvek® evokuje hedvábný omak, je nezničitelný a voděodolný. Obálky mají i další možnosti využití. Při nákupu můžete platit i kartou.
 
V Praze (v centru) mohu předat osobně - neplatíte pak poštovné!
 
 PŘÍBĚH DAGMAAR - "Líbá květ - Beija flor"
 
 
 
 
Zvu Vás na návštěvu do mého e-shopu s autorským porcelánem Porcelán JeD
 
Fakturace

Pro každou objednávku je elektronicky vystavena faktura. Podle ustanovení § 8 zákona č. 235/2004 Sb. faktura nemusí obsahovat originál razítka a podpis. Pokud si ji chcete uložit ve svém počítači a být tak šetrní k životnímu prostředí, nebo pokud si jí chcete vytisknout, je dostupná v sekci Objednávky. Stačí, když si otevřete Vaší objednávku a vyhledáte v dolní části nadpis Možnosti platby.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, pro Českou republiku posílám doporučeně v bublinkové obálce. Pro země EU a Slovensko jako cenné psaní, dle ceníku České pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Dagmar Jelínková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--