Domů Profil prodejce Porcelán JeD
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Praha, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 92
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 17.11.2013
Město: Praha
Stát: ČR

Porcelán JeD

/ Prodávající
Novinky
371003
22.3.2015 Máte-li zájem o ručně platinou malovanou luxusní čajovou soupravu (z 20 dílů), nebo soupravu kávovou (má 21 dílů), piště mi prosím vnitřní Flér poštou. Děkuji. D.

P O R C E L Á N… Stále mě fascinují  možnosti využití tohoto prapůvodního materiálu, jehož různé proměny definovaly historii volného i užitého umění. Zkoumání procesu od tekutosti porcelánové hmoty po proměnu v kompaktní nepropustný tvar a možnost autorského vyjádření s další rovinou sdělení....

 

Spolupráce s několika českými porcelánkami mi umožnila realizovat a představit různé koncepce přístupu k porcelánovému tvaru z pozice malíře a grafika: sbližovat různá vyjadřovací media a rušit za pomoci imaginace hranice mezi stereotypy.

Porcelánové tvary, které používám ke své tvorbě, jsou vyrobeny v předních českých porcelánových manufakturách s někdy až 200 letou tradicí - (např. v Chodově, Březové, Dalovicích, Horním Slavkově, Staré Roli, Nové Roli) a jsou vypalovány při teplotě 1400°C. Jedná se o vysoce kvalitní tenký střep.

Každý kus je uměleckým originálem, na který jsou použity různé technologie malby pálené vždy znovu na 780-820°C – např. podglazurová malba, malba povrchovými barvami na porcelán, použití listrů, 24 karátového zlata, platiny, stříkání barvou a rytí. Každý kus byl minimálně třikrát vypalován v peci a je signovaným autorským originálem. Všechny autorské motivy jsou zpracovány profesionální technologií a odpovídají hygienickým normám. V mojí tvorbě naleznete i několik limitovaných kolekcí.

VÍTEJTE v e-shopu ,,JeD PORCElán“ on-line

Vystudovala jsem pražskou Vysokou školu uměleckoprůmyslovou, a vedle designu textilu a porcelánu se věnuji i dalším výtvarným oblastem – grafickému designu, malbě, kresbě, grafice.Tvořím pod autorskou značkou JeD (logické spojení počátečních písmen jména).Témata mé práce jsou velmi různorodá, často je to svět plný touhy, vášní, podobenství a symbolů, jindy ticha, meditace a zastavení.....

Moje díla jsou zastoupena ve sbírkách Uměleckoprůmyslového  muzea v Praze, v Moravské galerii v Brně a soukromých sbírkách doma a v zahraničí.

Vytvářím také exkluzivní autorské signované limitované kolekce hedvábných šátků, které si můžete prohlédnout v mém druhém e-shopu:

//www.fler.cz/dagmar-jelinkova

 

Fakturace

Pro každou objednávku je elektronicky vystavena faktura. Podle ustanovení § 8 zákona č. 235/2004 Sb. faktura nemusí obsahovat originál razítka a podpis. Pokud si ji chcete uložit ve svém počítači a být tak šetrní k životnímu prostředí, nebo pokud si jí chcete vytisknout, je dostupná v sekci Objednávky. Stačí, když si otevřete Vaší objednávku a vyhledáte v dolní části nadpis Možnosti platby.

 

Způsob dopravy
Porcelán posílám Českou poštou, přepečlivě a s láskou zabalený do kartonu a bublinek, aby se zabránilo poškození. Zároveň připlácím za služby "KŘEHKÉ a připojištění". PŘI PŘEVZETÍ BALÍKU je nutné porcelán zkontrolovat ! V případě poškození reklamujte do dvou dnů na České poště a kontaktujte mne prosím! Balíky odesílám do 5 dnů po připsání platby na účet. Poštovné odpovídá ceně služby České pošty. V Praze preferuji osobní předání.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Porcelán JeD

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--