Profil uživatele
Dakota
Prodávající
Kaceřov
Registrace: 17.9.2008

Jednou jsem zahlédla cínovaný šperk a vznikla láska na první pohled. A první pokus. Všechno je jednou poprvé. Vítejte u mě :-)
                                                                                  Vendula

 Láska ke kamenům mě provází celý život. Mám utrhané kapsy od nošení nerostů a na půdě kufry těžké vahou a krásné svým obsahem. Díky cínování přicházím na chuť minerálům - drahým kamenům, ale mému srdci nejblíž budou vždy NEobyčejné šutry, balvany a valouny, nalezené jen tak venku v přírodě, v řece, ve skalách či v moři.

Hra s cínem mě baví. Někdy teda dovádí k šílenství, ale většinou hrozně těší a učí trpělivosti. V poslední době se přistihuji, že mi je líto krásně rezavou až zlatavou měď měnit a schovávat ji pod cínový krunýř, takže kdoví, možná vyzkouším i tvrdé pájení. 

Cínování se věnuji ve volném čase - to je ta část dne mimo práci (veterináře), trénování koní (endurance, parkůry) a psaní (mám na kontě dvě vydané knihy a víc než desítku povídek). Takže šperky vznikají pomalu. Ale pracuji na tom. Na výrobě stroje času :-D

Sorry, že nemohu napsat, že mé výtvory jsou vyráběny v prostředí bez zvířecích alergenů. Ale zodpověděně říkám celé naší smečce dvou psů, tří koní a čtyř koček, že si alergeny a chlupy mají nechat pro sebe a nikde je nerozdávat... ;-)

Způsob dopravy
Zboží posílám díky České poště, pořádně zabalené do bublinkové folie.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami pro nákup u prodejce Dakota prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/Dakota. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka - uzavření kupní smlouvy
Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu), ale nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vyrobeno podle jeho zadání či přání. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího (např. vnitřní poštou). Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

Reklamace
Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se ukáže, že zboží má určitou vadu, má zákazník právo na výměnu, opravu, či odstoupení od smlouvy. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

Dodací podmínky
Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Reiffeisen bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. Zboží je odesíláno poštou.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
390307
21.5.2015 V sobotu 23.5. budu se svými výrobky na Bioslavnostech na Kozodoji v Karlových Varech :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím