Profil uživatele
danasik- materiál
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 10.9.2009

Vítám Vás v tomto mém obchůdku, který jsem se rozhodla zaměřit hlavně na návlekový materiál, náušnicové komponenty a minerály. Návlekový materiál mám jednak již hotový se zapínáním, různé šňůry, šňůrky, stužky, ale i v metráži ze všech materiálů - bavlny, polyesteru, nylonu, kůže, hedvábí a dalších a k tomu různých koncovek, uzávěrů a zapínání. Nabídku budu samozřejmě stále rozšiřovat. Pokud bude právě barva materiálu, o kterou budete mít zájem vyprodaná, pište, určitě už je objednaná a na cestě. Naleznete zde ale i různý materiál pro další Vaši tvorbu - korálky, bižuterní komponenty, hedvábné polotovary, látky, galanterii a další.

Ráda bych postupně všechny druhy komponentů také doplnila o rhodiované a chirurgickou ocel, zatím je nabídka omezená.

V případě, že Vám nevyhovuje u zboží počet nastavených kusů nebo metrů, pište, není problém počet a cenu změnit.

Zde na Fleru ještě prodávám pod nickem danasik, ve kterém prodávám mé vlastní výrobky - povlaky na polštářky, hedvábné i bavlněné malované šály, šátky a kravaty, ubrusy, tašky, bižuterii,....  a další u šikulky, kde mám šité, pletené a háčkované oblečení. Pokud si objednáte zároveň i z nich, pošlu Vám vše v jedné zásilce s jedním poštovným (prosím uvést do zprávy).

Balíčky posílám většinou v den, kdy dorazí peníze, ale pracuji na směny, takže se občas stane, že se dostanu na poštu až druhý den. Na dobírku posílám pouze po domluvě - není nastaveno ve výběru druhu poštovného.

Pro slovenské zákazníky mám zřízený účet u Fiobanky, za převod zaplatíte stejný poplatek jako do kterékoli jiné slovenské banky.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně v obálce, bublinkové obálce, krabici - podle druhu a velikosti zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
732456
30.6.2018 PRÁZDNINOVÁ 15
Od 1.7 DO 31.8. sleva 15% po vložení kódu do objednávky QQ9-2PQ-44L
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.