Domů Profil prodejce U Šikulky
Dana Šikulová
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Ústí nad Labem, ČR
  • 73 prodaných kusů
  • 95% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 95%
Nadšenci: 20
Aktivita: aktivní
Prodáno: 73
Registrace: 8.8.2015
Město: Ústí nad Labem
Stát: ČR

U Šikulky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Dana Šikulová, (jsem opravdu Šikulka ), na Fleru prodávám téměř od začátku jeho založení. Občas ze zvědavosti nakouknu do oblečení a vždy zjistím, že na mou velikost nic nemají . Zboží ve velikostech 36-42 jsou plné obchody i Flér, oblečení na dámy s horním objemem od 120 cm je tu taky dost, ale na ty AKORÁT .........?????Stejná situace nastane, když jdu někam do obchodu s oblečením. Nikdy jsem neměla potřebu si ho kupovat, od mládí jsem na sebe šila, jednak proto, že jsem musela - dost jsem vyrostla a všechny kalhoty, které se tenkrát prodávaly mi byly po kotníky, věci s dlouhými rukávy vypadaly jako bych je podědila po mladším bratrovi, krátké sukně mi nevadily a hlavně proto, že jsem chtěla mít něco jiného než ostatní. 

Takže.......rozhodla jsem se šít oblečení na ty AKORÁT (vel. 44-50), ale vítejte i Vy nad- či podměrečné (i na Vás se snad dostane, budu-li vše stíhat). Látky kupuji v malých množstvích, často v cizině, takže se určitě nestane, že budete mít s někým stejné oblečení, vždy budete ORIGINÁLNÍ.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně v obálce nebo krabici dle velikosti a druhu zásilky. Pokud si objednáte zboží od DANASIK a DANASIK- MATERIÁL, bude vše zasláno za jedno poštovné (prosím uvést k objednávce).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U Šikulky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--