Domů Profil prodejce David Cír
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 5 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 28
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 9.9.2010
Město: Brno
Stát: ČR

David Cír

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

VÝTEJTE V PUZZLE SYSTÉMU

Dřevěné skládací mandaly vyrábím spolu se ženou Markéta Cír již od roku 1998 pod hlavičkou dílny CIRART.

Obrazy vznikají rozřezáním jednoho kusu březového masívního  dřeva na 50 až 130 dílů, rám je vyroben na míru každého obrazu ze dřeva smrkového. Vše je mořeno lazurovacím lakem, v případě kovových barev ( zlatá, stříbrná, měděná ), perleťových barev a třpytek jsou použity barvy akrylové a akrylový lak pro výtvarníky.

Obraz je určen nejen k vnímání očima, ale hlavně rukama. Lze jej calý rozebrat ( vysypat ) a poté vrátit do původního stavu ( složit ), pokud se vám to podaří. Aby byl úspěch zmíněného porocesu zaručený, je nutné začít skládat od kostky označené logem umístěné v pravém dolním rohu. Každý kousek je originál a má své jedinčné místo, a i když se motiv skládačky může zdát jednoduchý, snadno zjistíe, že její složení může trvat celé hodiny či dny.

Mandaly jsou všeobecně známy ke zklidnění a nasměřování mysli positivním směrem,vede nás do vnitřního ticha, které jsou pro naše psychické zdraví léčivé. Navazujeme tak kontakt s vlastním středem.

Při skládání ve dvou se rozvíjí spolupráce s partnerem či dítětem ( pokud se u toho nepohádáte ) a radost se tím zdvojnásobí.

Barvy jsou navrženy tak, aby působily harmonicky, přičemž kovové jsou použity díky jejich transcendentální symbolice. Zároveň se vlivem jejich lesku obraz mění podle dopadu světla, což vytváří efekt oživující a prohlubující prostor.

Přeji mnoho kouzelných chvil a k tomu vám dopomáhej Bůh ať už jakýkoliv.

Způsob dopravy
poštovné dle sazby české pošty
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od David Cír

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--