POZOR! Od 20. 12. 2015 do 3. 1. 2016 jsem v dalekých končinách, často i bez internetu. Objednávky učiněné, nebo uhrazené po 18. 12. bohužel vyřídím teprve po mém návratu. Stejně tak nové objednávky zadané během doby mé... více »
Profil uživatele
de-sign
Prodávající
Praha 3
Registrace: 6.1.2011

Vítáme všechny příznivce designu s podpisem!

Pod značkou de-sign na Fler stránkách najdete výrobky doplňující sortiment bývalého stejnojmenného obchodu, který vznikl v Praze roku 2010. Kamenný obchod už sice není, ale ty nejoblíbenější drobnosti jsou zde.

Oblíbený bestseler "pičátko" - lízátko, které si tropí legraci ze specificky českého lechtivého humoru a tradice kreslení známých obrazců po zdech budov - je výtvorem Karla Konopky a Ivy Š. Tattermuschové.

Další drobnosti jsou obvykle předměty do bytu, nebo drobné módní doplňky. Baví nás spolupráce a čas od času si do teamu přizveme další autory, kteří s námi, nebo pro nás, vytváří nové edice pod značkou de-sign.

Nákupy s úsměvem!

Za de-sign,
Iva Š. Tattermuschová

Způsob dopravy
Využíváme služeb České pošty a balíky posíláme jako doporučené zásilky. Možnosti doručení a platby jsou následující: PLATBA PŘEDEM na účet, nebo PAYPAL. Doba doručení je obvykle 3-7 pracovních dnů (jedná se o dobu od připsání částky na účet), ale může se měnit s ohledem na výjimečné situace, svátky, atp. Zboží jsme ochotni zasílat na Slovensko v případě platby předem na účet (nutná osobní domluva). Tento způsob je zcela bezproblémový a bez dalších poplatků (mimo poštovného, které se řídí tarify České pošty). Do jiných států posíláme pouze po předchozí domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím