Domů Profil prodejce de-sign
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Praha 3, ČR
  • 1146 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (218) 100%
Nadšenci: 332
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1146
Registrace: 6.1.2011
Město: Praha 3
Stát: ČR
Důležitá informace: POZOR! Od 20. 12. 2015 do 3. 1. 2016 jsem v dalekých končinách, často i bez internetu. Objednávky učiněné, nebo uhrazené po 18. 12. bohužel vyřídím teprve po mém návratu. Stejně tak nové objednávky zadané během doby mé nepřítomnosti. Děkuji za pochopení.

de-sign

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítáme všechny příznivce designu s podpisem!

Pod značkou de-sign na Fler stránkách najdete výrobky doplňující sortiment bývalého stejnojmenného obchodu, který vznikl v Praze roku 2010. Kamenný obchod už sice není, ale ty nejoblíbenější drobnosti jsou zde.

Oblíbený bestseler "pičátko" - lízátko, které si tropí legraci ze specificky českého lechtivého humoru a tradice kreslení známých obrazců po zdech budov - je výtvorem Karla Konopky a Ivy Š. Tattermuschové.

Další drobnosti jsou obvykle předměty do bytu, nebo drobné módní doplňky. Baví nás spolupráce a čas od času si do teamu přizveme další autory, kteří s námi, nebo pro nás, vytváří nové edice pod značkou de-sign.

Nákupy s úsměvem!

Za de-sign,
Iva Š. Tattermuschová

Způsob dopravy
Využíváme služeb České pošty a balíky posíláme jako doporučené zásilky. Možnosti doručení a platby jsou následující: PLATBA PŘEDEM na účet, nebo PAYPAL. Doba doručení je obvykle 3-7 pracovních dnů (jedná se o dobu od připsání částky na účet), ale může se měnit s ohledem na výjimečné situace, svátky, atp. Zboží jsme ochotni zasílat na Slovensko v případě platby předem na účet (nutná osobní domluva). Tento způsob je zcela bezproblémový a bez dalších poplatků (mimo poštovného, které se řídí tarify České pošty). Do jiných států posíláme pouze po předchozí domluvě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od de-sign

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--