Menu
--
Domů Profil prodejce Demokracie
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 3, ČR
  • 1439 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (659) 100%
Nadšenci: 1609
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1439
Registrace: 16.6.2010
Město: Praha 3
Stát: ČR

Demokracie

/ Prodávající
Novinky

Hlášení pro návštěvníky obchodního domu:


"Vítejte!

V obchodním domě plném barevných porcelánových věcí pro radost, které s radostí vyrábím.

Je libo náušnice pro Vaší paní manželku, slečnu přítelkyni či pro pana chotě? Nebo snad dědeček drobí při snídani na ubrus, protože nemá vhodný talířek? Vše zařídíme a vyřešíme!

My name is Agáta. (A nejsem vyobrazena na spodní fotce. Ale je pravda, že vypadám velmi podobně, protože na té fotce je můj brácha Instinkt, jak si zrovna hraje s klacíkem)

Miluju výtvarné umění, psy a samozřejmě ještě mnoho dalších věcí, teď si ale nemůžu vzpomenou jaké.

Všechny moje výrobky vznikají v nekuřáckém prostředí a v prostředí kde se vyskytuje: pes, želva, želva, pes, kočka, želva a rybička závojnatka XGL 88

Díky že jste navštívili můj obchoďák, mám z toho radost! (Jen prosím opatrně na eskalátorech, už jsme tu měli jeden úraz).

Zatímco rodiče budou procházet obchodním domem, děti jim rádi pohlídáme v dětském koutku v prvním poschodí. Dále upozorňuji na nabídku výborných (Kaš)párků v rohlíku a cukrové vaty, k dostání ve stánku v přízemí.

Přeji hezké ráno, poledne či večer nebo dobrou chuť, pokud právě obědváte." Konec hlášení.

Zde je fotograficky zachycen, při odpoledním odpočinku, (který našim zaměstnancům umožňujeme),  skladník obchodního domu. Můj nejdražší z nejdražších ♥♥♥ Rhodesian Ridgeback Hippodamus.

A tohoto skladníka se snažím, zatím marně, přemluvit k práci v mém obchodním domě. Je to nádherný lovecký pes francouzského plemene Porcelaine. Ano, česky se čte a jmenuje Porcelán. A je znakem značky Demokracie*.

(Foto: Jan Tichý)

Způsob dopravy
Zasílám doporučeně Českou poštou. Šperky vždy dárkově zabalené a také důkladně zabalené (v bublinkách a nebo je-li potřeba, v krabičkách). Talířky a hrnečky zasílám v krabici. Větší a dražší kusy zasílám jako cenný balík a "křehké" a tomu odpovídá cena poštovného. Prodej do zahraničí je samozřejmě možný, jen se tomu pak přizpůsobí cena poštovného. Pro slovenské zákazníky mám zřízen účet u Fio banky. P.S.: Faktury vystavuji na požádání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Demokracie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím