Domů Profil prodejce Dendera
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Ostrava - Bělský les, ČR
  • 395 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (162) 100%
Nadšenci: 228
Aktivita: aktivní
Prodáno: 395
Registrace: 8.12.2008
Město: Ostrava - Bělský les
Stát: ČR

Dendera

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

... Můj manžel říká : " Kdo si hraje, nezlobí."  A tak si " hraju ". :o)))))

     Tvoření šperků, malování, keramika je pro mne úžasná relaxace po náročném pracovním dni. Dělám to s radostí a láskou. Doufám, že i Vás některé kousky potěší a pohladí ...

     Fimo hmota mě doslova okouzlila. Ještě do nedávna jsem si užívala s hlínou v keramice. Vyráběla jsem firurky vysoké okolo 30 cm. Byly to moc příjemné časy. Malý nástin své tvorby mám v hlavičce svého profilu. Bohužel dílnu na výrobu keramiky mi zavřeli a tak jsem našla Fimo. Je to sice něco úplně jiného, ale tvorba malých zvířátek, postaviček a panáčků mě naplňuje velkou radostí - zvláště, když se povede nějaký nový kousek :o))))

 

 

Ne Fleru najdete také moji sestru, která tvoří pod přezdívkou MarťanB.

Při společné objednávce u mne a u MarťanB zaplatíte poštovné jen jednou.

    

 Pokud Vás zaujmou některé náušničky z FIMO hmoty, které jsou již prodané neváhejte se ozvat vnitřní poštou. Můžeme se domluvit na jejich výrobě. Budou sice kapánek odlišné,protože každý kousek je ručně modelován - tudíž originál, ale doufám, že se budou líbit.  A pokud ne, tak se také nic neděje, třeba se zalíbí někomu jinému :o)))

     V poslední době jsem si řekla, že budu dělat radost těm nejmenším a vrhla jsem se na malování triček pro prťata. Přikládám pár obrázků na ukázku :o)

 

A taky něco pro dospěláky co rádi safari :-)

 

 

NajdouVas.cz

Způsob dopravy
Zboží Vám zašlu doporučenou zásilkou a pečlivě zabalené v bublinkové obálce a nebo obálce z tvrdého papíru. Na přání také mohu zaslat jako balíček v papírové krabici. V Ostravě je možno se také domluvit na osobním předání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Dendera

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--