Domů Profil prodejce denee
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 10, ČR
  • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 9
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 18.10.2010
Město: Praha 10
Stát: ČR

denee

/ Prodávající
Novinky
386950
10.5.2015 Tak a jsem tady ... začínáme:-) doufám, že se Vám moje výrobky budou líbit;-)v zásobě toho mám mnohem víc, zůstaňte naladěni !!!

Dobrý den, děkuji za návštěvu mého profilu.

Šperky Flower Memory jsou ručně vyráběny z epoxidové pryskyřice, sušených květin a kovových šperkařských komponentů. Každý kus je vyráběn jako originál  a s největší mírou lásky :-) Vždycky jsem měla potřebu utrhnout každou kytku v okolí a nyní jsem se rozhodla udržet alespoň část jejich krásy na mnohem delší dobu než je jen týden ve váze.

Kousky, které jsou skladem, odesílám do dvou pracovních dnů, v případě zájmu o výrobu na zakázku a dle Vašich představ trvá výroba cca 2-3 týdny a o veškerém postupu a termínech Vás budu pravidelně informovat. Samozřejmostí je dárkové balení, ve kterém můžete tuto radost předat dále.

Máte svou oblíbenou květinu a líbí se Vám myšlenka jejího uchování v podobě šperku? Napište mi a uvidíme, co se dá vymyslet. Ne všechny druhy se dají zalít, ale zkusíme dát něco dohromady;-)

Šperky jsou vyráběny ručně, případné bublinky uvnitř či na povrchu šperku nejsou vadou.

Šperky jsou sice voděodolné, přesto se pokuste namáčení  vyhnout. Pokud se tak stane, vysuště je měkkou látkou. Po namočení se mohou vyskytnou bělavé fleky, které však po uschnutí zmizí.

Barvy a lesk se mohou v reálu mírně lišit od obrázku. Každý monitor zobrazuje jinak :-)

Šperky dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu svitu a skladujte je na tmavém a suchém míste.

Na leštění použijte tkaninu z měkké bavlny nebo flanel.

Šperky rozhodně nevystavujte kontaktu s rozpoštědly typu odlakovač a jinými chemickými látkami.

 

 

Cena je splatná před zahájením dodání, resp. výroby zboží, a to převodem na účet nebo v hotovosti v prodejně dodavatele, pokud není uvedeno nebo sjednáno jinak. Zákazník je povinen cenu uhradit nejpozději do 7 dnů ode dne objednání zboží. Do doby zaplacení není dodavatel povinen zboží dodat, resp. zajistit zahájení výroby zboží

V případě sjednání úhrady ceny až po dodání zboží přechází vlastnické právo ke zboží z dodavatele na zákazníka až úplným zaplacením ceny včetně jejího příslušenství a případné smluvní pokuty.

Zákazník se zavazuje při přebírání zboží ještě před dopravcem nebo prodejcem zkontrolovat obal zboží, jeho obsah a veškeré zjištěné vady vyznačit v předávacím protokolu, resp. dodacím listu. Pokud zákazník vadu nevyznačí do předávacího protokolu, resp. dodacího listu, má se za to, že takové zboží bylo dodáno bez vad. V takovém případě nenese dodavatel odpovědnost za zjevné vady, které bylo možné zjistit při přebírání zboží.

Odstoupení od smlouvy je možné pouze v písemné formě provedené dopisem adresovaným na adresu sídla dodavatele.

Reklamace se nevztahuje:

1. reklamace zboží již mimo záruční lhůtu

2. zjevné vady nereklamované při převzetí zboží

3. poškození vzniklé v důsledku nesprávného používání zboží nebo používáním v jiném prostředí a za jiných než určených podmínek (neagresivní prostředí, standardní vlhkost a teplota v rozsahu 10 - 40 st.C, mimo přímý dosah slunečních paprsků)

4. poškození způsobené agresivním prostředím (zvýšená prašnost, působení chemikálií, vysoká vlhkost, slunné místo, apod.) 5. poškození vzniklé neodbornou manipulací se zbožím, neodborným vybalováním, poškrábání ostrým předmětem apod.

6. závady vzniklé nevhodným skladováním a přepravou, nevýrobními úpravami nebo jinými vlastními zásahy

7. poškození vzniklé nedostatečným pravidelným ošetřováním např. nesprávné ošetřování povrchů

8. přirozené opotřebení běžným užíváním (opotřebení nebo ušpinění, změna barvy, stárnutím, drobné oděrky a poškrábání apod.)

12. vady vzniklé přetěžováním zboží

Způsob dopravy
šperky jsou uloženy v ručně vyráběné dárkové krabičce, připravené pro další obdarování :-) celý set je zákazníkovi zasílán v bublinkové obálce
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od denee

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--