Domů Profil prodejce NatureID
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 10, ČR
  • 193 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (30) 100%
Nadšenci: 362
Aktivita: aktivní
Prodáno: 193
Registrace: 24.6.2015
Město: Praha 10
Stát: ČR

NatureID

/ Prodávající
Novinky
791553
3.3.2019 https://eshop.natureid.cz... zde naleznete kompletní nabídku šperků

Krásný den všem,

Nature ID je značka šperků z rostlin, mušlí, motýlích křídel a dalších přírodních materiálů. Zákazníkům nabízíme originální a jedinečné doplňky, které nejsou záležitostí pouze jedné sezóny. S Nature ID to už je pak do přírody jenom kousek.

Nevěříte? Tak se koukněte, co Vám všechno nabízím.

A proč pořídit šperk zrovna od Nature ID?

Zalévání květin a dalších materiálů se věnuji již více než pět let. Za tu dobu jsem vyrobila tisíce šperků se stovkami různých květin. Vím proto, které rostliny jsou vhodné a které méně. Nebudu Vám tvrdit, že rostliny nemění barvu. Je to přírodní materiál a ať chceme nebo ne, jednoho dne se může stát, že růžové růže trošku barvy ztratí. Ve svých špercích používám rostliny, které mám vyzkoušené, že jejich barva dlouho drží. Pokud Vám někdo bude tvrdit, že květiny neblednou, tak jednoduše kecá. Pokud se ale ke šperku od Nature ID budete chovat hezky, vydrží Vám věky?

Používám pouze v čase osvědčenou, profesionální pryskyřici od českého výrobce. Žádné hobby pryskyřice, které žloutnou či dokonce praskají.  Všechny komponenty jsou výhradně z chirurgické oceli.

Povrch šperků je téměř dokonale lesklý a hladký, bublinky nebo dirky na jejich napovrchu nenajdete.

Náušnice jsou nejlepší v páru. Proto, pokud nějakou náušnici ztratíte, vyrobím Vám jednu náhradní zdarma.

U Nature ID najdete největší výběr druhů květin, když je doplněný eshop (nikoliv Fler), můžete si vybrat i z více než 50 různých kvítků. 

Šperky si také můžete přijít osobně omrknout i koupit do 12 obchodů v různých koutech ČR. Kompletní seznam prodejen naleznete oficiálních webových stránkách obchodu

Pokud se Vám výběr nepovede na první dobrou, výměna nebo vrácení je samozřejmostí

Tak co, jaký šperk si vyberete? :-)

UPOZORNĚNÍ: Barvy se na monitoru mohu mírně lišit. Případné nerovnosti nebo bulinky na povrchu šperků z pryskyřice nejsou důvodem k reklamaci, naopak to je důkaz ruční výroby.

Některé zboží není skladem ihned, ale dostupnost je nastavena na 2-3 dny od obdržení platby. V takovém případě vyrábím šperk přímo pro Vás a fotografie je pouze ilustrační. Uložení květů ve šperku či mírné odlišnosti v barvě či tvaru květů jsou vyhrazeny. Tak, jako v přírodě:)

Způsob dopravy
Geis
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od NatureID

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--